Już pojutrze odbędzie się konferencja prasowa organizowana przez CD Projekt, na której wydawca oficjalnie zapowie kontynuację Wiedźmina. Zabójcy Królów są jedną z najgorzej strzeżonych tajemnic branży, a do tej pory w sieci znalazły się już dwa materiały z urywkami gameplayu. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że The Witcher 2 otrzyma wsparcie Agory, a już dziś obejrzeć można pierwszy pełnoprawny zwiastun. Znajdziecie go poniżej:

[Głosów:0    Średnia:0/5]

11 KOMENTARZE

 1. No, no będzie świetnie. . . Choć trailer straszliwie powiela ten wyświechtany, pretensjonalny i kiczowaty styl. Zabrakło tylko „this summer world się zmieni”. No ale na grę czekam z niecierpliwością 🙂

 2. Piękna sprawa. Na podstawie wciągającej i oryginalnej książki powstaje ciekawa gra. Mnie osobiście trailer się podobał. Wiadomo, na początku się pochwalili, ale to zrozumiałe – gra idzie o dużą stawkę. Natomiast później było tylko lepiej: walka, ładnie wyglądający gameplay:) Mogli tylko podkreślić, że gra nie wychodzi już tylko PC (youpi:))

 3. Trailer jest rzeczywiście nieco „zamerykanizowany”, ale mi to nie przeszkadza. W końcu gra ma odnieść sukces. Jedyne, co mi nie za bardzo pasuje to nowa twarz i uczesanie Geralta. Niby nic wielkiego, ale przy ogólnie wysokim poziomie trailera i wielkich oczekiwaniach po części pierwszej, takie małe elementy nabierają znaczenia.

 4. Faktycznie, zmiana twarzy jest. . . zaskakująca. Cóż, przyjdzie się przyzwyczaić, bo gra zapowiada się świetnie :). Pozostaje długie oczekiwanie. . .

  • Polacy nie gęsi i swój język mają. Ogromny minus za to.

   no mają. . Ale chyba na anglojęzyczny portal nie pasuje wrzucać polskojęzycznego trailera? 🙂 Producent musi „wyjść na zachód” – raz, żeby zarobić, dwa, żeby równać nie do polskich standardów, ale do światowych.

 5. Polacy nie gęsi i swój język mają. Ogromny minus za to.

  Tak, ale gra ma się sprzedać na zachodzie. Przeca u nas połowa niestety Wieśka ukradnie, a z drugiej połowy nie zwróci się zapewne koszt marketingu. Stąd też zwiastun w obcym nam języku. Jeśli zaś o sam klip chodzi to jestem miło zaskoczony. Scena ze strzałami lecącymi na magiczną barierę czy „rozpuszczającym” się ubraniem wyglądają naprawdę nieźle. Oby tym razem sprzedali tego dwa razy więcej i mieli kasę na rozpoczęcie/dokończenie innych projektów.

  • Tak, ale gra ma się sprzedać na zachodzie. Przeca u nas połowa niestety Wieśka ukradnie, a z drugiej połowy nie zwróci się zapewne koszt marketingu. Stąd też zwiastun w obcym nam języku.

   Na Zachodzie tez wielu sciagnie, o to nie ma sie co martwic. Rynek gier jest u nas niewielki, wiec nie ma co sie dziwic, ze gre promuje sie na najwiekszym z nich, a nie naszym rodzimym. Jesli o mnei chodzi to nawet moglbym w to grac po angielsku. W W1 gralem po naszemu. Momentami bywalo fajnie, momentami zalosnie, wiec zasadniczo wszystko mi jedno. Ja z kupnem Wiedzmina czekalem az do Edycji Rozszerzonej. Dalem za nia 69PLN i to jest rozsadna cena za kompletny produkt, ze wszystkimi poprawkami (no moze poza 1. 5, ale to juz pikus, jak sie pominie super fajne predkosci FTP wydawcy na poziomie 5kB/s. . . )

 6. A ja będę bardzo wstrzemięźliwy z ocenami. Choć Wiedźmin podobał mi się bardzo – szczególnie ze względu na klimat, surowość przedstawionego świata to co do kontynuacji poczekam. . . Boję się jednego – że na potrzeby rynku zachodniego Witcher zostanie nieco ugrzeczniony, dostosowany do standardów RPGowych na świecie. Obym się mylił. Nie podoba m sie też zmiana twarzy. Ale faktycznie scena ze strzałami i magiczną barierą – całkiem całkiem :)Czekam z niecierpliwością. . .

 7. O ugrzecznienie po tym trailerze się aż tak nie przejmuję. W końcu nie często widuje się ucięte głowy pokazane w tak groteskowy sposób, a nawet zajawki sceny rozbieranej są śmielsze, niż to, co pokazuje większość zachodnich produkcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here