INFORMACJA PRASOWA

Wiedźmin: Krwawy Szlak to platformowa gra 2D, w której użytkownicy wcielają się w Geralta, obiecującego adepta szkoły wiedźmińskiej. Fabuła nawiązuje do prozy Andrzeja Sapkowskiego, a akcja rozpoczyna się w momencie ukończenia przez głównego bohatera treningu wiedźmińskiego. Na drodze Geralta staną liczne potwory, które bohater będzie musiał pokonać za pomocą miecza i sprytu. Ważną rolę odegrają wybory dokonywane przez gracza, gdyż to właśnie one zadecydują o wyniku zmagań. Złe decyzje sprawią zaś, że Geralt poniesie druzgocącą porażkę.

Twórcy gry przygotowali 12 dużych plansz w czterech różnych lokacjach. Geralt zmierzy się z jedenastoma rodzajami przeciwników, do zgładzenia których użyje dwóch mieczy i czterech magicznych znaków. Walka stanie się dynamiczna dzięki dobrze zaprojektowanemu systemowi combosów. Bohater w trakcie rozgrywki zbierać będzie rozmaite zioła w celu stworzenia silnych eliksirów. Producenci proponują graczom trzy tryby rozgrywki: Historia, Przygoda i Arena. Po przejściu gry użytkownicy będą mieli okazję pochwalić się swoimi wynikami, wysyłając je na serwer. Wyniki oraz wszystkieinformacje o grze mobilnej już wkrótce będą dostępne na stronie www.thewitchermobile.com.

Wraz z grą Wiedźmin w sieci Play pojawią się również rozmaite związane z grą dodatki, które z pewnością zainteresują właścicieli komórek. Znajdą się wśród nich m.in. tapety, dzwonki, wygaszacze.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Ciekawe jak będzie się prezentować fabuła. Poważnie się o to obawiam. Druga sprawa to długość rozgrywki. Choć Panie i Panowie z Breakpoint popełnili już wiele gier, np. ‚Lost Planet’. Za grami na komórkę nie przepadam, z jednej strony nie pozwala mi na to mój aparat telefoniczny, a z drugiej grając parę minut na telefonach kolegów, nie odczułem zbytniej przyjemności. Interfejs, grafika, muzyka – nie ma to jak PC. To chyba tylko rozgrzewka przed pecetowym ‚Wiedźminem’. Rozrywka do pracy czy szkoły.

    • Za grami na komórkę nie przepadam, z jednej strony nie pozwala mi na to mój aparat telefoniczny, a z drugiej grając parę minut na telefonach kolegów, nie odczułem zbytniej przyjemności. Interfejs, grafika, muzyka – nie ma to jak PC.

      mam nokie n80. gry na nia wygladaja jak na ps1. i bardzo przyjemnie sie gra :)szkoda ze wiedzim bedzie dostepny tylko w sieci play 🙁

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here