INFORMACJA PRASOWA

Tytuł ten powstaje na wszystkie konsole przenośne obecnej, następnej i jeszcze następnej generacji, a jego premiera zaplanowana jest gdzieś pomiędzy wtorkiem a piątkiem w 2010 roku.

Powodująca opad szczęki rewolucja – Wiedźmin: Tajemnicze Sekrety – jest pierwsza produkcją wykorzystująca szereg elementów rozgrywki, które całkowicie zrewolucjonizują, następnie zdeewolucjonizują, potem zewolucjonizują, a następne raz jeszcze zrewolucjonizują przemysł elektronicznej rozrywki. Wśród nich znajdziemy między innymi dwa tryby multiplayer, niespotykane nigdy wcześniej na konsolach przenośnych. W pierwszym z nich, możesz grać razem z przyjacielem na jednej konsoli – Ty wykorzystaj niesamowitą potencjał ruchów Geralta za pomocą przycisków kierunkowych, podczas gry twój znajomy będzie zwalczał przeciwników przy użyciu przycisków A i B. W drugim trybie natomiast, może wziąć udział nieograniczona liczba graczy – pograj przez chwilę, następnie przekaż konsolę koledze i popatrz jak on gra. Potem niech on przekaże konsolę dalej, i tak aż do momentu, w którym trafi ona z powrotem do Ciebie!

Zapierająca dech w piersiach grafika, wykorzystująca pełną paletę 32 barw (niestety ze względu na ograniczenia techniczne wyświetlanych jest tylko 16 kolorów) pomaga graczowi zagłębić się w absolutnie nieprawdopodobną historię Geralta z Rivii – Wiedźmina próbującego ocalić świat przed nieznanym Złem. Wszystko to podane w całkowicie otwartym świecie, w którym możesz poruszać zarówno w prawo jak i w lewo bez jakichkolwiek ograniczeń czasowych. Wiedźmin: Tajemnicze Sekrety posiada również kilka cech, które można znaleźć w najlepszych obecnie grach konsolowych, na przykład system Decyzji i Braku Konsekwencji, który sprawia, że jakiej decyzji byś nie podjął i tak nie będzie to miało wpływu na zakończenie gry. Tak jest – koniec z zamartwianiem się, czy przypadkiem nie podjąłeś złego wyboru! W przyszłości planujemy udostępnić za astronomiczne sumy rozmaite dodatki, które nie będą wprowadzały żadnych dodatkowych i zarazem ciekawych elementów rozgrywki. Pierwszym z nich będzie zbliżające się rozszerzenie „Wiedźmin: W Górę i w Dół”, który pozwoli Geraltowi na skakanie.

„Wiedźmin: Tajemnicze Sekrety jest totalnie niesamowity.” powiedział Adam Kiciński, szef studia CD Projekt RED. „Taki… totalnie niesamowity. Ma lepszą grafikę, lepsze walki, lepszą historię i więcej ponętnych biustów niż wersja PC. Niesamowite, nie?”

Na oficjalnej stronie gry można zapoznać się ze szczegółowymi cechami gry oraz zobaczyć film, w którym producent Wiedźmin: Tajemnicze Sekrety opowiada o nadchodzącym hicie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Prima Aprilis panowie i panie 🙂 CD PROJECT ma chyba nowych gości od PR- konta na serwisach informacyjnych, obchodzenie tego „święta”. . . PS: Czołowa produkcja na Game Boy’a Colora/ komórkę w Javie, która już powstała? Marzenie ściętej głowy 😛

  2. „W przyszłości planujemy udostępnić za astronomiczne sumy rozmaite dodatki, które nie będą wprowadzały żadnych dodatkowych i zarazem ciekawych elementów rozgrywki” czyli przecietny DLC 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here