Lubicie „bawić” się z Wii? Udawać na Wii Fit uprawianie sportu w dusznym mieszkaniu? Może macie w sobie duszę artysty? W takim razie możecie poudawać muzyka w Wii Music. Coś jeszcze? A może Wii Breakfast? Wirtualne śniadanko w stylu Cooking Mama? Czemu nie! Zobaczcie jak bardzo można popuścić wodze fantazji. Zastanawia nas tylko jedno – ile kosztowałyby te wszystkie akcesoria? Wii Toster, Wii Jajeczko… oj to byłby sprzęty tylko dla wybranych. No, ale za świetną zabawę razem z przyjaciółmi trzeba płacić.

Czekamy na kolejne skecze chłopaków z idiotsofants.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

12 KOMENTARZE

 1. skecz skeczem, ale ten artykuł mógłby być napisany w mniej szyderczy sposób. no przynajmniej mógłby wyśmiewać tylko tytuły na to zasługujące, a mam wrażenie, że autor nabija się z całej platformy. poza tym proponowałbym przeczytać jeszcze raz swoje wypociny, bo bezbłędnością one nie zachwycają.

  • Hahaha. . . genialne. Najlepsze jest jajko i torebka herbaty 🙂

   skecz skeczem, ale ten artykuł mógłby być napisany w mniej szyderczy sposób. no przynajmniej mógłby wyśmiewać tylko tytuły na to zasługujące, a mam wrażenie, że autor nabija się z całej platformy. poza tym proponowałbym przeczytać jeszcze raz swoje wypociny, bo bezbłędnością one nie zachwycają.

   Uuuu. . . strasznie delikatni Ci użytkownicy ostatnimi czasy się porobili.

  • skecz skeczem, ale ten artykuł mógłby być napisany w mniej szyderczy sposób. no przynajmniej mógłby wyśmiewać tylko tytuły na to zasługujące, a mam wrażenie, że autor nabija się z całej platformy.

   Jeśli naprawdę napisałeś to na poważnie to bez komentarza. Jeszcze jedno to nie jest artykuł to „opakowanie” dla materiału wideo, weekendowe, śmiesznego znalezionego w sieci. Jeśli czujesz się tym „obrażony” to musisz sobie z tym radzić sam.

   poza tym proponowałbym przeczytać jeszcze raz swoje wypociny, bo bezbłędnością one nie zachwycają.

   Zaraz poprawię wybacz pisałem na szybko dzięki za zwrócenie uwagi, choć na taki ton z twojej strony sobie chyba nie zasłużyłem? Niestety wyhodowało się tu towarzystwo, które za punkt honoru przy każdej okazji chce wejść z nami w pyskówkę. mogłeś to napisać na 100 różnych sposobów. Widać należysz do tych, którzy wybierają sposób 101, najgorszy. A teraz ja napiszę szczerze bo czasem niektórzy zasługują sobie na szczerość – czasem mam dosyć komentujących złośliwców jakich tu czasem spotykam. Naprawdę czasem tak daleko niektórzy galopują, że nazwanie tego oparami absurdu to za mało. Widzę, że w międzyczasie dopisałeś komentarz numer 5. Chyba już sobie za daleko galopujesz. O co ci chodzi tak naprawdę? Oprócz pretensji o to że ci się wideo nie podoba? Już ci quatrix chyba wytłumaczył w czym rzecz.

   i to ma być pierwszy polski portal o grach? a brak w nim chociażby krzty obiektywizmu, w jego miejsce jest za to sporo stereotypów i wypowiedzi jak powyżej – wyłączając z tego moją,

   Wypraszam sobie taką dziwaczną analogię. Co ma ” pierwszy portal o grach” (wiem, że ZNOWU chciałeś coś złośliwie napisać – tylko po co?) do wypowiedzi/komentarzy czytelników? Masz teraz pretensję, że tym materiałem wideo utrwalam złe stereotypy, które wywołują w tobie taką agresję? Co mnie obchodzą jakie komentarze wywoła to wideo? Nie jesteśmy od obalania jakichś wydumanych stereotypów wśród ludności miast i wsi. i nie wycieraj się tak określeniem „obiektywizm” bo dla takich jak Ty oznacza to jedno – CO mi się PODOBA jest obiektywne=świetne. Co jest oczywiście błędne i naiwne.

   a brak w nim chociażby krzty obiektywizmu, w jego miejsce jest za to sporo stereotypów

   Robienie analizy czegokolwiek na podstawie skeczu wideo uważam za dziwaczne i nie warto ciągnąć tego na poważnie. Skoro „śmieszny” filmik wywołuje w Tobie emocje i skłania do pisania takich elaboratów to tylko brew ze zdziwienia mi się unosi. A i Ja Ciebie również szanuję Tak jak ty mnie/nas 🙂 Na koniec przypomnę, że to Wy chcieliście, żeby weekend był „inny” od zwykłego tygodnia roboczego. Być może poproszę, aby dodano do kategorii newsów „Humor”, choć nie sądzę aby to pomogło skoro widzę że niektórzy i tak sobie z byle czego tworzą chorą ideologię. . .

 2. Doskonałe przedstawienie CAŁEJ platformy. Dopóki nie będzie dla mnie sensownych gier będę uważał Wii za popaprany pomysł.

 3. i to ma być pierwszy polski portal o grach? a brak w nim chociażby krzty obiektywizmu, w jego miejsce jest za to sporo stereotypów i wypowiedzi jak powyżej – wyłączając z tego moją, bo pewnie znaleźliby się i tacy, którzy by mi to wytknęli. . . – które też są nimi przesiąknięte. i znając się na tego typu elokwencji – patryo już się popisał – zaraz ludzie, w swej bezkresnej nieomylności, zaczną twierdzić, że i ja gram w cooking mama. ale skoro tak stwierdzicie, a będziecie w większości, to pewnie będziecie mieli rację. pjonteczka dla was chłopaki i trzymam za was kciuki, dalszych sukcesów! ta pjontka to tak specjalnie. (to na wypadek występowania tu purystów)

 4. Przem, jakbyś nie zauważył to co tydzień zamieszczane są tutaj zabawne filmiki parodiujące różne gry, bądź wyśmiewające jakąś konsole etc;) Więc nie udawaj wielce obrażonego i skrzywdzonego, tylko jak to ŚPIEWAJĄ „Take it eaaaaasyyyyy. Relax” ^^Odrobine dystansu 😉

 5. spoko luz. nabieram dystansu, reszcie proponuję też go trochę nabrać przy produkcji komentarzy, bo nie mam już zamiaru – a niestety mam w zwyczaju – o cokolwiek się wykłócać.

 6. No nie Wii-Kiełbaski wyglądają jak tampony, a Wii-Toster jest jak z lat 60 :D:D Boskie boskie

  spoko luz. nabieram dystansu

  Kapeczkę kultury osobistej i dystansu do tego co czytasz też nabierz na przyszłość i nie wiem czemu robisz innym wytyczne jakie mają pisać komentarze

 7. rany boskie, no przepraszam. i masz, osio, rację, zagalopowałem się, ale wydawało mi się, że już skończyłem temat komentarz przed Tobą. . . nie chcę się kłócić i na tym poprzestańmy. może faktycznie źle zrozumiałem, może faktycznie źle napisałem, może można było inaczej, ale nie można cofnąć się w czasie. ehh. . . sory za zamieszanie, no i dzięki za zganienie – dało do pomyślunku.

 8. nie masz za co przepraszać ale naprawdę to tylko skecz swoją drogą uważam, że całkiem niezły 😉 i oburzanie się nie ma sensu. To samo mialem kilka dni temu jak forumowicz X – nie będę pisał który wysłał mi PMkę z pretensjami, że używam obraźliwego określenia „blaszak” w newsach o PC towej liście przebojów. Na 15 linijkach udowadniał mi, że deprecjonuję pecety na korzyść konsol i tak dalej !!!Cóż ja miałem mu odpisać? Po prostu używam tego określenia bo mi pasuje i tyle. Czasem naprawdę przypisujecie innym niezamierzone intencje

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here