Szczerze powiedziawszy, to po wynikach sprzedaży gier z ostatniego tygodnia w Wielkiej Brytanii nie ciężko zauważyć, że zaczął się nam sezon ogórkowy w branży gier wideo. Na całej liście, którą możecie przejrzeć pod treścią newsa jest tylko jedna nowa pozycja, czyli Lord of the Rings: Conquest, które zawitało na półki sklepowe w piątek, 16-go stycznia. Gra od Pandemic Studios uplasowała się na trzeciej pozycji.

Najlepiej sprzedawało się Wii Fit, którego niesłabnąca popularność sprawia, że konta bankowe Nintendo pękają w szwach. Wyższość „gry” o odchudzaniu musiały uznać nawet bardzo ciepło przyjęte Call of Duty: World at War oraz uwielbiana przez Brytyjczyków FIFA 09. Pierwszą dziesiątkę zamyka inna nabywana przez casuali w hurtowych ilościach produkcja – Dr Kawashima's Brain Training na DSa. Z miejsc w drugiej dziesiątce rywalizację pomiędzy Wii Play, a Carnival: Funfair Games oglądają takie superprodukcje jak Grand Theft Auto IV, Gears of War 2, czy Far Cry 2.

20 najlepiej sprzedających się gier w ubiegłym tygodniu w Wielkiej Brytanii:
1. Wii Fit
2. Call of Duty: World at War
3. The Lord of the Rings: Conques
t4. FIFA 09
5. Wii Play
6. Need for Speed Undercover
7. Mario & Sonic at the Olympic Games
8. Guitar Hero: World Tour
9. Carnival: Funfair Games
10. Dr Kawashima's Brain Training
11. Fallout 3
12. Quantum of Solace
13. Mario Kart Wii
14. LEGO Indiana Jones
15. LEGO Batman: The Videogame
16. Guitar Hero III: Legends of Rock
17. Call of Duty 4: Modern Warfare
18. Grand Theft Auto IV
19. Gears of War 2
20. Far Cry 2

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Dobry gust? Może poza wii fit na pierwszym miejscu kolejno sześć zajmuje najgorszy syf jaki ukazał sie w ostatnich miesiącach. Speak to the hand, british be-yaches. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here