Sytuacja z akcesoriami do Wii naszym zdaniem staje się niezdrowa. Niebawem wielbiciele gier będą musieli wynająć dodatkowe mieszkanie, albo kupić nową szafę, by trzymać w niej tonę plastikowych – wybaczcie wyrażenie – dupereli, którymi zasypują nas firmy chcące zarobić na popularności stacjonarnej konsoli Wielkiego N.

Premierę gadżetów dla fanów zdrowego stylu życia zapowiedziały firmy Fitness First i Blaze. Już w październiku rzucą one do sklepów matę do yogi, oraz ciężarki, które założymy na nadgarstki lub kostki w trakcie wykonywania ćwiczeń z Wii Fit. Dla osób narzekających na nadmiar gotówki przygotowano także silikonowego „kondoma” na Balance Board. Osobno każdy z tych gadżetów kosztuje dziesięć funtów (bez jednego pensa). W zestawie będziemy mogli je nabyć za 24,99 funtów.

Producent dodatków twierdzi, że dzięki nim nasze ćwiczenia będą bardzie efektywne, a my sami będziemy wyglądali bardziej stylowo. My producentowi odpowiadamy, że wolimy wyjść na świeże powietrze i za darmo zrobić kilka pompek, brzuszków i przebiec parę kilometrów. W przepoconym t-shircie Wikingowie też wyglądają stylowo.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here