Shigeru Miyamoto znowu atakuje kolejnymi materiałami wideo z Wii Music. Na razie mamy spokój z piszczącymi cheerleaderkami i dziwnymi, szczekającymi psami. Dziś zobaczycie „trening”. Bo przecież ta aplikacja (Miyamoto nie lubi jak nazywa się TO per „gra”) wymaga treningu. W końcu sam Reginald Fills-Aime stwierdził, że WM jest naprawdę trudne do opanowania. Trzeba ćwiczyć! Inaczej żaden z was nigdy nie dorówna cymbaliście Jankielowi. Tak więc poniżej możecie obejrzeć filmowy materiał dzięki któremu (ponoć) poznamy tajniki najnowszej gry muzycznej na Nintendo Wii. Konia z rzędem temu kto widzi w tym coś sensowego. Wszystkie działania, które widzę w tym filmiku… są dla mnie odrobinę bezsensowne. No, ale może z WiiMot'em w dłoni wszystko wygląda inaczej. To nie wszystko.

Zapraszamy także do obejrzenia wideo w którym sam mistrz Miyamoto wraz ze swoimi współpracownikami (asystentami?) pokazuje przedszkolakom nową produkcję na Nintendo Wii. Trzeba przyznać, że dzieciaki bawiły się wyśmienicie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Mimo całej tej nagonki na Wii Music myślę że ten tytuł może być na prawdę świetną zabawą dla naszych pociech . . . albo na baaaardzo suto zakrapianej imprezie ich rodziców:)

  2. To teraz nazywanie wyciągacza kasy i infantylnej słabizny anty-muzycznej jest nagonką? Jakbym słyszał byłego premiera, prezesa Jarosława Kaczyńskiego :Ddigital – wolę bundla brz wii music po smirnofku sam sobie robisz i ŁIIIII i Muzyk(Ę) 😉

  3. Sprzedaż będzie pewnie na świetnym poziomie w przeciwieństwie do ocen. PS. Czy Miyamoto nie przypomina wam trochę Kaczyńskiego? Przynajmniej na tej fotce.

    • PS. Czy Miyamoto nie przypomina wam trochę Kaczyńskiego? Przynajmniej na tej fotce.

      Sądzę, że nawet komentatorzy pod filmikami z Wii music na Gametrailers nigdy, powtarzam nigdy nie obrazili aż tak ciężko Shiggiego Miyamoto 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here