Na temat kolejnego dodatku do bijącego wszelkie rekordy popularności World of Warcraft wypowiedział się sam prezes studia Blizzard – Mike Morhaime. Boss przyznał, że Wrath of the Lich King pojawi się w sklepach do końca tego roku tak jak wcześniej zapowiadano. Na pewno jednak w rozszerzenie nie zagramy między sierpniem a końcem września. Pozostaje więc październik, listopad albo grudzień. Morhaime nie chciał jednak zdradzić kiedy dokładnie gra wpadnie w nasze ręce (my obstawiamy koniec listopada albo święta Bożego Narodzenia). Wbił za to szpilę w umięśniony bok Conana. Zdaniem prezesa gra studia Funcom – Age of Conan – tylko na chwilę odciągnęła fanów elektronicznej rozrywki od biegania i ubijania potworów w krainie Azeroth. Podpierając się danymi nieznanego pochodzenia Morhaim pochwalił swoją firmę, która już „odzyskała” 40% graczy, którzy tylko rzucili okiem na elektroniczne przygody najbardziej znanego barbarzyńcy i znów sięgnęli po działkę WoWa. Czyżby żaden tytuł nie był w stanie powtórzyć sukcesu MMO studia Blizzard?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Poczekam cierpliwie na Guild Wars 2, które będzie jak WOW, tylko bezpłatne. Kasy z siebie nie dam doić (starczy counter-strike:s). Abonament za grę to moim zdaniem przesada.

  2. Ja również uważam, że abonament to czysta i łatwa kasa dla producentów. Ja nie godzę się na to i WOW grałem na próbę. Gra nie oferuje takiej super rozrywki (przynajmniej dla mnie) za, którą miał bym płacić 50 zł/m.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here