ValveNews
Valve udostępniło na Steamie kilka ciekawych gier autorstwa Interplay. Do kupienia są takie giganty jak Fallout, Fallout 2, Fallout Tactics, oraz nieco mniej słynne, jak Sacrifice i Kingpin. Każdy z nich w cenie poniżej 10$.

Już w normalnej cenie można kupić Ashes Cricket 2009. Dla fanów krykieta pozycja obowiązkowa.

SonyPlayStation
Szykuje się aktualizacja PlayStation Home. We wrześniu usługa ta zmieni wersję na 1.3. Update dodaje sporo nowych obiektów, pełne wsparcie dla nadchodzących hitów, możliwość podglądu mebli. Do tego nowe animacje dla avatarów, czy tez możliwość ustawienia ich w dowolnej pozie.

Bethblog
Bethesda planuje zapowiedzieć w przyszłym miesiącu nowa grę. Wróbelki ćwierkają, że nie jest to produkcja na iPhone, a prawdopodobnie chodzi o jakiś większy projekt związany z Nintendo Wii.

majornelson
Wieści z frontu dem. Dziś na Marketplace trafiło zajawka DiRT 2. 941 MB.

Kolejne demo. Tym razem chodzi o grę dla fanów sportów zimowych i nieogolonych Kanadyjczyków – NHL 10. 765 MB.

Ubisoft
Ubi rozdaje klucze do zamkniętej bety R.U.S.E. Link dla zainteresowanych.

djaffe
Nieco poza tematem – pojawił się długo oczekiwany teaser najnowszego filmu Camerona. Zainteresowani klikają tutaj. Niewiele brakuje a filmy zaczną zupełnie przypominać gry komputerowe.

telltalegames
The Siege of Spinner Cay, drugi epizod nowych przygód Guybrusha trafił właśnie do cyfrowej sprzedaży.

ValveNews
Wczoraj Xbox, dziś PC – na Steam trafiło demo Mini Ninjas. 824 MB (dla porównania, demo na X360 – 968 MB).

jim_sterling
Final Fantasy XIII rośnie.Mowa jest już o trzech płytach DVD, na których gra ma być „upchana”.

fourzerotwo
Znamy kilka nowych nazwisk, które pojawią się w Modern Warfare 2. Mowa tu o takich postaciach jak Kevin McKidd (Trainspotting, Rome, GTA: Vice City), Craig Fairbrass (Gaz z CoD4, Far Cry Uwe Bolla), Barry Peppern (Alex Mercer z Prototype, We Were Soldiers), Keith David (Decker z Fallout, Julius Little z Saints Row, Kapitan David Anderson z Mass Effect itd.) i Glenn Morshower (Pierce z 24). Nieźle.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Krykiet – angielska odmiana baseball skierowana glownie w hindusow i pakistanczykow! Beznadzieja!Cos jak Hollywood i Bollywood! 8]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here