fourzerotwo
Ostatnio pojawiły się wieści prezentujące nazwiska aktorów, którzy użyczą głosów w Modern Warfare 2. Jeśli te kilka znanych nazwisk to dla was za mało, to właśnie okazało się, że muzykę do tej gry skomponuje nie kto inny, jak Hans Zimmer we własnej osobie.

taswell
Duże przejęcie. Disney (znany także z branży gier, gdzie oferuje głównie średniawe licencje filmowych hitów) przejął Marvel Entertainment, giganta branży komiksowej (znanego także z branży gier i nieco lepszych produckji na licencjach komiksowych). Kwota transakcji to (podobno) 4 miliardy dolarów. Oczekujcie Wolverine'a krojącego przeciwników na plasterki w każdym Disneylandzie.

X360A
Ukazał się lista achievmentów z Star Wars: The Clone Wars – Republic Heroes. Do zdobycia jest maksymalnie 1000 punktów. „Zniszcz 25 droidów skacząc z jednego na drugi.” Mario mógł w ten sposób zniszczyć tylko trzy grzybki…

majornelson
Dwie gry pojawią się w tą środę na Xbox Live Arcade: Defense Grid oraz Yo Ho Kablamo. Obie po 800 punktów.

telltalegames
Drugi epizod nowych przygód Guybrusha Threepwooda jest już dostępny także na Nintendo Wii. Koszt: 1000 punktów.

SonyPlayStation
Sony szykuje ciekawe, zbiorcze wydawnictwo gier serii God of War na PlayStation 3. W skład zestawu ma wchodzić część pierwsza i druga, obie w 720p, z ulepszoną grafiką, która jednocześnie wyświetlać się będzie w 60 latkach na sekundę. Dodatkowo dostaniemy pokaźny zbiór trofeów do zdobycia. Miejmy nadzieję, że wydawnictwo to ujrzy światło dzienne także w naszym kraju.

RockstarGames
Rockstar rozszerza ofertę o gry na telefony komórkowe. Tej jesieni na iPody Touch i iPhone'y trafią Chinatown Wars oraz Beaterator.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Tej jesieni na iPody Touch i iPhone’y trafią Chinatown Wars oraz Beaterator.

    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ekstra!:D

    • Mario nie jest takim hardcore’m jak Jedi.

      Nie prawda! Nasz hardcore z holywoodu wspinal sie po kablu on indternetu a mario po fasoli!A jedi sie nie wspinal, nie ma dyplomu wiec hardocrem nie jest !!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here