Codies
Golden Joysticks Awards 2009 rozpoczęte. Na specjalnie przygotowanej stronie przygotowano ankietę, w której każdy może wyrazić swoje zdanie. Polskich akcentów, jak to często w przypadku zagranicznych plebiscytów bywa – brak.

X360A
Słyszeliście coś o grze zwanej Modern Warfare 2? Otóż okazuje się, że ta szerzej nieznana produkcja otrzyma pierwszy map-pack już na wiosnę 2010. Pięć tysięcy kupców okazjonalnego napoju energetycznego otrzyma wyżej wymieniony dodatek za darmo.

jim_sterling
Wraz z premierą PSPGo ruszyła usługa PSP Minis, oferująca małe gry za… spore pieniądze. Tetris za dziesięć dolarów? Sudoku za pięć? Jak na razie usługa ta dostępna jest jedynie w USA i UK, choć z drugiej strony, nie wróżę jej zbyt dużego sukcesu na polskiej ziemi…

NintendoNews
Posiadacze Wii – strzeżcie się. Najnowszy software, w wersji 4.2, może bezpowrotnie zepsuć waszą konsolę.

GamePolitics
Nasz ulubiony Jack Thompson pozwał Facebook na grube miliony, za to, że popularny serwis społecznościowy nie usunął nieprzychylnych mu komentarzy i grup użytkowników, wzywających m.in. do linczu. Wkrótce potem Szalony Jacek obwieścił sam siebie jako zwycięzcę tego procesu, zanim ten w ogóle zdążył się rozpocząć.

RockstarGames
Rockstar opublikował listę nowych pojazdów, które wjadą do Liberty City wraz z The Ballad of Gay Tony. Wśród pojazdów jest jeden rodzynek – opancerzony wóz policyjny z wieżyczką wyposażoną w karabin maszynowy.

EA
Battlefield 1943 na PC zadebiutuje w pierwszym kwartale 2010. Liczba graczy: 32, obsługa dżojstika. Szał. Można już składać zamówienia.

colinsco
Ach, Japonio, któż cię zrozumie… Mein Kampf Manga sprzedaje się bardzo dobrze. Link.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here