Katmay wyruszył do Azji Południowo-Wschodniej, by wraz z Rico Rodriguezem wziąć udział w kilku nietypowych misjach. W swym raporcie przedstawi wam wszystkie informacje na temat działań na Panau. Zapraszamy do lektury!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. @katmayrecka fajna ale brakuje mi paru rzeczy – przede wszystkim jak wyglada sposob patrzenia? tpp, fpp? czy bohater jest bardziej ‚wyszkolonym’ zabojca w stylu sama fishera, ktory umie walczyc wrecz, chowac sie, przylegac do przeszkod itd. , czy moze to po prostu tytul w stylu mercenaries 2 tyle, ze wiekszy i lepszy?btw. jest w tej gierce jakis element rpg? rozwijanie cech itd. ? ;Ppozdro

  2. Jest to oczywiście TPP, bohaterem jest raczej w stylu Rambo(może raczej John Rambo jest w jego stylu). Walczyć wręcz potrafi, ma cały jeden cios + grapling hook który też może być dla wrogów letalny. Chować się możesz, ale po co?Element rpg? Hmmm. . . zbierasz „części” do broni, pojazdów i pancerza, by je ulepszać, chyba tyle 😛

  3. Zgadzam się z pochlebną recenzją, dla mnie to bardzo miłe zaskoczenie, także oczekiwałem średniaka, a wyszedł jeden z lepszych sandboxów tej generacji. Zalety to przede wszystkim świetnie zaprojektowany wielgachny świat w którym jest co robić. Grafika jest bardzo ładna i co ważne nie zwalnia (co często się w sandboxach zdarza). Jeżeli chodzi o wady to strzelanie jest słabe, po prostu słabe, bez mocy, bez emocji, brak może trochę skradania, ale i tak bawię się dużo lepiej niż przy GTA IV 🙂 Polecam.

    • Zgadzam się z pochlebną recenzją, dla mnie to bardzo miłe zaskoczenie, także oczekiwałem średniaka, a wyszedł jeden z lepszych sandboxów tej generacji. Zalety to przede wszystkim świetnie zaprojektowany wielgachny świat w którym jest co robić. Grafika jest bardzo ładna i co ważne nie zwalnia (co często się w sandboxach zdarza). Jeżeli chodzi o wady to strzelanie jest słabe, po prostu słabe, bez mocy, bez emocji, brak może trochę skradania, ale i tak bawię się dużo lepiej niż przy GTA IV 🙂 Polecam.

      Jest jeden wyjątek. Ulepsz rewolwer, i strzel headshota. Satysfakcjonujące as hell;p

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here