Ponoć nie przyjdzie nam czekać na nią zbyt długo. Wszyscy ci, którzy nie załapali się na beta testy tej pozycji, a chcą ją sprawdzić przed udaniem się do sklepów powinni mieć oczy szeroko otwarte w połowie września. Według wstępnych planów to właśnie wtedy ma się pojawić demo tej produkcji nad którym w tej chwili trwają prace w studiu. Po ich zakończeniu i wydaniu gry autorzy skupić mają się na dopieszczaniu Software Developers Kit, który umożliwić ma zdolnym graczom tworzenie własnych modyfikacji i dodatków.

Naturalnie o wydaniu obu napiszemy na Valhalli. Wystarczy więc, że będziecie śledzić newsy pojawiające się na naszych łamach a o czasie dowiecie się o wszystkim co związane jest ze światem Quake Wars.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. . . . następny tydzień poświecę poszukiwaniu. . . . później mnie nie będzie przez następne dwa tygodnie bo będę walczył ze strogami. . . . i ćwiczył :>

  2. Pytanie co kupić? ET:QW czy COD4? We wszystko naraz nie da się grać a tu jeszcze Crysis nadciąga i UT3 :/ Szkoda trochę kasy wyrzucać na tytuły które na kompie posiedzą 2 tygodnie. Mam nadzieję że będą dema tych gier zanim wyjdą pełne wersje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here