Już to pisaliśmy, ale nie możemy wyjść z podziwu. THQ jest bardzo odważne stając w szranki z mocarnym Rockstarem. Saints Row 2 będzie bezpośrednim konkurentem czwartej odsłony Grand Theft Auto, która właśnie święci triumfy na listach przebojów. Tuż przed premierą sami wiecie jakiej gry do sieci trafiły dwa materiały wideo. Gary Busey kolejny raz dzieli się z widzami „uliczną mądrością”. Tym razem na tapecie mamy stróżów prawa. W Saints Row 2 policjanci nie chronią i wcale nie służą społeczeństwu. Potrafią za to ostro przyłożyć pałą. W drugim trailerze poznajemy kilka naprawdę mocnych zabawek! Wyrzutnia rakiet? Rzeźni piłą mechaniczną? Ba! Musicie zobaczyć jak za sprawą karabinu gatlinga można wykoleić pociąg! Poniżej możecie znaleźć obydwa trailery.

Saints Row 2 pojawi się w sklepach już pod koniec wakacji na konsole Microsoft Xbox 360 i Sony Playstation 3. Pierwsza część była całkiem udana. Miejmy nadzieję, że dwójka będzie ciekawą alternatywą dla przygód Niko Bellica. Tymczasem zapraszamy wszystkich do naszej zapowiedzi SR2.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

13 KOMENTARZE

  1. O ile wcześniej SR mogło starać się konkurować z serią GTA tak teraz przy czwartej części czołowej serii R* nowe SR wygląda jak Simsy. . . komiksowy wygląd postaci, ich beznadziejna animacja, słabe efekty no i. . . gameplay. Każdy się chyba zgodzi, że nowe GTA pod tym względem miażdży.

  2. To nie jest Nick Nolte. Grałem w pierwszą część Saint Row (najlepszy klon GTA moin zdaniem ). Jak oglądam te filmiki to wydaje mi się że graficznie pierwsza część była lepsza. Jakie jest wasze zdanie ?

  3. Zgadzam się z przedmówcami (a chociaż tą częścią, których komentarze przeczytałem) ;)Ta gra może konkurować. . . ale z San Andreas. Poziom graficzny jest niewiele lepszy, ciekawi jak będzie z innymi aspektami, myślę jednak, że podobnie jak z oprawą. Jedyne, co może uratować grę (moim zdaniem) to szalony klimat, który czuć w trailerach 😉

  4. Jakoś mnie ta gra nie przekonuje – fizyka jakoś na oko kuleje, animacje też takie „kwadratowe”. Jeśli producent myśli, że ilość dostępnych broni i brutalność pozwoli wygrać z GTA to może się przejechać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here