INFORMACJA PRASOWA

Firma Microsoft poinformowała o premierze nowych zestawów konsoli Xbox 360 wraz z ciekawymi grami, które pojawią się w polskich sklepach w dniu 17 października 2008 r.

Do sklepów w całej Polsce trafią następujące pakiety:

•Konsola Xbox 360 Arcade wraz z grą „Sega Superstars Tenis” oraz pięcioma mini grami znanymi z serwisu Xbox Live Arcade. Sugerowana cena detaliczna zestawu to 669 zł.

•Konsola Xbox 360 System (wersja z 60 GB dyskiem twardym) wraz z grami „LEGO Indiana Jones: The Original Adventures” oraz „Kung Fu Panda”. Sugerowana cena detaliczna zestawu to 899 zł.

•Konsola Xbox 360 Elite (wersja z 120 GB dyskiem twardym) wraz z grami „LEGO Indiana Jones: The Original Adventures” oraz „Kung Fu Panda”. Sugerowana cena detaliczna zestawu to 1099 zł.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

14 KOMENTARZE

  • No i po co ten Caps Lock w tytule?

   INFORMACJA PRASOWA. Indiana Jones zebrał dobre oceny, gorzej jest z Kung-Fu Panda. Zamiast niego mogli dodać Sega Superstar tennis. Na pewno bardziej przemawia do Polskiej –>grającej<– części graczy ;). Swoją drogą: Wam też na dole Valhalli pojawił się długi niebieski pasek? :/

 1. Widzę, że zestawy niezwykle atrakcyjne dla graczy +3-99 ;PChyba już lepiej kupić zwykła wersję, żeby nawet tych obrazków na opakowaniu nie było ;]

  • No, nawet nieźle. Chociaż wolałbym inny zestaw wersji System – najlepiej z TR:Underground lub GTA IV 😛

   A może frytki do tego ? Jeśli Panda dostała słabe oceny to dlatego upychają ją do zestawu bo nie schodzi a dzieciaki nie patrzą na ocenę (a tymbardziej rodzice, którzy kupują im te „zestawy” pod choinkę) lecz na markę i nie wcisną tu GTA bo osobno nadal się świetnie sprzedaje. Co do LEGO nie byłem przekonany dopóki nie zagrałem w demko – śmiechu co nie miara

 2. Nie prawda. Lego Indiana Jones jest fantastyczną gierką, pod warunkiem, że oglądało się kultową serię z Harrisonem fordem, a nie tylko ostatnia część i to przy popcornie z colą.

 3. Popieram przedmówce 🙂 Lego to bezstresowa rozrywka ze sporą dawką humoru. Co do Pandy to faktycznie straszna kiła (prawa marketingu – przynęta na najmłodszych graczy).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here