W oficjalnym blogu pracowników działu rozrywki elektronicznej Microsoftu John Porcaro, odpowiedzialny za sprawy globalnego marketingu rozwiał plotki o ewentualnej obniżce cen Xboxa 360, która miałaby nastąpić na jesień.

Porcaro pisze, że „jeżeli wstrzymywałeś się z zakupem konsoli, myśląc, że w przyszłości stanieją albo że trudno je dostać (…) teraz jest odpowiedni moment, żeby zakończyć oczekiwanie”.

Notatka w blogu informuje również, że nowego Xboxa 360 można nabyć za 299$ w wersji podstawowej i grać w pozycje takie, jak Elder Scrolls: Oblivion, G.R.A.W, Project Gotham Racing 3 i Fight Night Round 3. Poracaro poleca również usługę Xbox Live.

Komentarze szefa marketingu nie odpowiadają jednoznacznie na to, czy można się spodziewać obniżki cen konsoli po premierze w Polsce. Plotki, których Microsoft nie komentuje, mówią, że konsola może być tańsza w Europie Środkowej. Źródła Valhalli informują, że konsola faktycznie nie potanieje, natomiast w niższej cenie ukażą się gry, które dystrybuowane będą w polskich wersjach językowych.

Zobacz: Oficjalny blog Microsoft Gamescore

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here