[INFORMACJA PRASOWA] W trakcie kolejnych weekendów będzie można zapoznać się z konsolą nowej generacji Xbox 360 i jej możliwościami oraz zobaczyć najnowsze gry przedstawiane w wysokiej rozdzielczości: Crackdown, Gears of War, Project Gotham Racing 3, Viva Piniata, a w ostatnim miesiącu także Forza Motorsport 2 i Mass Effect.

W trakcie prezentacji, będzie można własnoręcznie sprawdzić bogate możliwości multimedialne konsoli, takie jak: uruchamianie filmów DVD, odtwarzanie cyfrowych zdjęć (pochodzących np. z podłączonych przez USB aparatów cyfrowych) oraz muzyki zgromadzonej na dysku twardym konsoli. Wszystko to prezentowane będzie na doskonałej jakości telewizorach o wysokiej rozdzielczości zapewniających elektroniczną rozrywkę nowej generacji. Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Najbliższe terminy:
23-25 marca – M1, Kraków,
30 marca-01 kwietnia – M1, Poznań,
13-15 kwietnia – King Cross, Poznań,
20-22 kwietnia – CH Alfa, Gdańsk,
27-29 kwietnia – Galeria Kazimierz, Kraków.
O następnych terminach i lokalizacjach imprez poinformujemy za 2 tygodnie. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia gier nowej generacji!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. ciekawe stroje maja hostessy 🙂 😛 W warszawskich empikach pląsały ponętnie pomiedzy pulkami, az zal bylo patrzec na monitory 😛

  2. Cytat. Użytkownik obcy napisał:”tia. . . odgrzewane kotlety. . . jak beda mieli na pokładzie(. . . )”Tak. I gdyby mieli dosłownie odgrzewane kotlety. . . chociaż wolę od razu z patelni. . . żyć nie umierać 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here