Jedno z najciekawszych źródeł branżowych informacji – blog osoby ukrywającej się pod nickiem Surfer Girl – znów nadaje. I nie zawodzi. Przynajmniej jeśli chodzi o kaliber publikowanych wieści. Na blogu pojawiła się informacja mówiąca o tym, że Microsoft szykuje wielkie niespodzianki na tegoroczne targi E3. Jedną z nich ma oczywiście być pokaz Project Natal. A druga, spytacie? Druga to oczywiście premiera Xbox 360 Slim (oby był mniej awaryjny niż jego starsze rodzeństwo). Jakby tego było mało, Surfer Girl donosi, że Natal i Slim pojawią się w tzw. bundle packu czyli zestawie składającym się z obu urządzeń (i być może dodatkowych gier).

To jednak nadal nie wszystko. Ponoć całe „środowisko” 360tki przejść ma metamorfozę. Zmienić ma się wszystko, począwszy na oficjalnym logo konsoli, a kończąc na kolorze konsoli, która teraz domyślnie ma być czarna. Ponoć szefostwo Microsoftu doszło do wniosku, że w ten sposób oba urządzenia lepiej dopasują się do wyglądu telewizorów, które rzecz jasna zazwyczaj są czarne.

I już na zakończenie Surfer Girl dodaje, że Metal Gear Solid: Rising (albo jakieś zupełnie nowe MGS) obsługiwać będzie Project Natal.

I co powiecie na takie informacje? Naszym zdaniem Microsoft mógłby dzięki nim zdominować tegoroczne E3, a już na pewno sprawić, że przez te kilka dni jednym z najgorętszych newsów byłby ten dotyczący nowej wersji 360tki.

Już za dwa miesiące dowiemy się ile prawdy było w słowach spisanych przez Surfer Girl. Już teraz zachęcamy was jednak do komentowania tych smakowitych plotek.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

 1. Powiem Wam, że mój znajomy który pracuje w sklepie Game w dublinie mówił że za jakieś 2 tygodnie mają mieć w sprzedaży slimy. Pewnie się pomilił i chodziło bardziej o 2 miesiące ale coś z tym slimem musi być . . .

  • Sadze ze Surfer Girl to Steve Ballmer http://www.youtube. com/watch?v=wvsboPUjrGc

   Ile razy bym nie widział występów Steve’a to tęsknię za czasami Billa. . . Pomijając już fakt, że żadnego nie obejrzałem do końca :p

   • Ile razy bym nie widział występów Steve’a to tęsknię za czasami Billa. . . Pomijając już fakt, że żadnego nie obejrzałem do końca :p

    Ballmer jest faktycznie lekkim psycholem, ale raczej w pozytywnym tego slowa znaczeniu. Gates jest niestety wyrachowanym nazista, co bylo zawsze szczetnie ukrywane przez PR Microsoftu.

  • nosz w końcu czarny! Ta biel była przygnębiająca !

   Moze ceny tlenku tytanu skoczyly i chca zaoszczedzic na barwniku 😛

 2. Ja mysle,ze chodzi o poprawnosc polityczna- co 3 czarny Xbox 🙂

  Moze ceny tlenku tytanu skoczyly i chca zaoszczedzic na barwniku 😛

  hmmm. . . jak juz to dwutlenku tytanu i nie barwniku a pigmencie 😉 O. Oheh-pracowalo sie w laboratorium Bieli Tytanowej 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here