Wygląda na to, że japońska firma próbuje ratować swoje nie do końca udane wirtualne królestwo. Playstation Home, bo o nim mowa, doczekało się swojej pierwszej „gry w alternatywnej rzeczywistości”. Czyli jest to coś w stylu Nokia Game tylko w wirtualnym świecie? Hmm, nie do końca jesteśmy pewni, że właśnie w ten sposób korporacja zachęci ludzi do odwiedzania Domu. Jeśli jednak ciekawi was taki rodzaj zabawy, to zalogujcie się do usługi i poszukajcie tajemniczego graffiti na ścianach budynków. To właśnie od niego rozpoczyna się zabawa polegająca na znalezieniu 24 fragmentów czegoś. Sami nie wiem czego ani co będzie kiedy ktoś znajdzie wszystkie elementy układanki. Możemy tylko wspomnieć, że community manager o Nicku CydoniaX napisał, że „to dopiero początek”. Początek końca?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. zalogujcie się do usługi i poszukajcie tajemniczego graffiti na ścianach budynków.

    Mam zasnąć czy poderżnąć sobie żyły plastikowym nożem podczas oglądania paska ładowania przy przechodzeniu do każdej %&%##%## lokacji Home?

  2. Ostatnio jak logowałem sie w Ps Home nie widziałem w tym nic prócz tancerzy i biegaczy,jak dla mnie to strata czasu. Lepiej niech zrobią tam możliwość bijatyki i grozy to bedzie ciekawiej hehehe. .

    A nie jakieś głupoty w stylu Sims

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here