Serwis Kotaku donosi, że w trakcie spotkania z inwestorami, przedstawiciele firmy Electronic Arts powiedzieli też kilka słów na temat przyszłości serii Mass Effect. W imieniu Elektroników wypowiedział się jeden z korporacyjnych bossów – John Schappert. Przekazał on, że coś wielkiego, „dalekosiężnego” czeka na wielbicieli uniwersum stworzonego przez studio BioWare (w oryginale „something far-reaching”). Kotaku uzupełnia tę informację plotkami o możliwości wydania tajemniczej produkcji między styczniem a marcem przyszłego roku.

Pytanie brzmi jednak – czym jest ta nowość od EA? My stawiamy na duży dodatek do Mass Effect 2, choć ciekawi nas czemu nikt tym razem nie krzyknął „Hej! Przecież to Mass Effect na Playstation 3!”? Konkretne informacje na temat tajemniczej produkcji na pewno zostaną jednak przedstawione graczom w niedalekiej przyszłości. Póki co zadowolimy się więc nowymi mikrododatkami i samą grą, którą na Valhalli recenzował Paweł Borawski. Jego tekst znajdziecie tutaj.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Może jakiś spin-off? Byłoby miło, świat ME jest świetny i szalenie rozległy. Byleby tylko najbardziej skupili się teraz na części trzeciej 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here