Julian Wieczorkiewicz postanowił wyruszyć na front II wojny światowej. Zabrał saperkę, żelazną porcję żywności i nieodzownego joypada. Sprawdź czy spodobała mu się konsolowa wersja gry Call of Duty: World at War.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. bardzo słusznie, że autor wytyka grze błędy historyczne. skoro to gra osadzona w REALIACH IIwś to niech się tych realiów trzyma. dziwi tylko ocena, bo czepiania się było w sumie sporo, a ocena jednak wysoka. ja nie grałem, także nie mnie oceniać. jeszcze tylko a propos tej historii, czy każdy żołnierz armii czerwonej ma swoją broń? ;>

  2. Osobiscie bym tej grze wystawil mocne 7. 0 Gralem w demo MP i mi sie podobalo, dlatego tez kupilem sobie na gwiazdke pelna wersje. Ale sie zawiodlem strasznie. Treyarch nie dorasta do piet panom z Infinity Ward. Dziwie sie, ze ta czesc serii sprzedala sie w tak duzym nakladzie (cos kolo 4 mil o ile sie nie myle?). Z calej gry podobala mi sie tylko pierwsza i ostatnia misja ruskich. Ah, No i te beznadziejne filmiki podczas ladowania misji. . .

    • Mała uwaga dla autora, tłumiki były używane w czasie II wojny światowej -> http://en. wikipedia. org/wiki/Suppressor

      umknęło, prócz tego można jeszcze dołożyć cichostrzelca stena. . . 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here