Podejrzewamy, że na tę wiadomość czekały setki tysięcy fanów elektronicznej rozrywki na całym świecie. Firma Electronic Arts i studio DiCE już dziś udostępnią wersję demonstracyjną bardzo dobrze zapowiadającej się gry Mirror's Edge. Kiedy pisaliśmy te słowa próbki możliwości tego tytułu jeszcze nie było na Playstation Network. Sytuacja ta powinna się jednak zmienić w ciągu kilku godzin. Po pobraniu archiwum z grą będziemy mogli przejść samouczek, prolog i kawałek przygody single player. Pełna wersja nowego dzieła studia DiCE powinna trafić do sklepów w połowie przyszłego miesiąca. My już teraz pytamy was o to jak grało się w jego demo. Koniecznie dajcie nam znać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

11 KOMENTARZE

 1. dla dociekliwych- przed chwilą sprawdzałem (czyli 15:05) i nadal nie ma demka, choć jak przeczytałem newsa to od razu odbiegłem od konsolki. Ani amerykańskie, ani europejskie PSN nie oferują jeszcze tego dema. Oby nie było tylko dla usługi Qore’a. . .

  • dla dociekliwych- przed chwilą sprawdzałem (czyli 15:05) i nadal nie ma demka, choć jak przeczytałem newsa to od razu odbiegłem od konsolki. Ani amerykańskie, ani europejskie PSN nie oferują jeszcze tego dema. Oby nie było tylko dla usługi Qore’a. . .

   Aktualizacja PSN przeważnie jest w późnych godzinach wieczornym. Trzeba być cierpliwym 😛

  • Szpynda tak z ciekawości spytam – po co przepisałeś lead newsa i wstawiłeś go do swojego komentarza?

   Uwperz mi, że całkiem przypadkiem. „Swoją” wersję wyczytałem najpierw: proszę nie wstawiać linków zbyt ochoczo 😉 dziękuję!Mój błąd.

 2. Gierka to bardzo poprawnie wykonany powiew swieżości w gatunku FPP. Bardzo ładny futurystyczny design miasta. Dość przyjemnie wytłumaczone pochodzenie i zadanie runnerów. BARDZO intuicyjne i dopracowane sterowanie (jak widzisz sciane i chcesz zrobic walljumpa z obrotem o 180 stopni zeby chwycic sie daszku po drugiej stronie – to wiesz, że sterowanie ci w tym nie przeszkodzi). Bardzo dobry pomysł z Runner Vision (podswietleniem elementow, które da się „efketowniej” wykorzystać – bo skakać, wspinać, czołgać pod itp można po praktycznie każdym obiekcie. Dobrze wpleciony „Slow Motion” oraz wrogowie, których można fajnie „załatwiać” – kopy po walljumpach, slidy po ziemi z kopem w „jajeczka”, normalna walka wręcz, disarmy od tyłu od przodu itp. Bardzo polecam.

 3. Sciagnalem przeszedlem i powiem gra jest dobra jak nie bardzo dobra ma cos co z biegiem lat utracilo wiele produkcji a chodzi o „miód” płynacy z rozgrywki. Grafika na wysokim poziomie sterowanie przyjemne jest dobrze. Bedzie hicior.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here