Traktujcie to na razie w kategoriach bardzo prawdopodobnej plotki, ale Ubisoft w pocie czoła pracuje nad kolejną częścią słynnego Drivera. Dziennikarz brytyjskiej telewizji BBC Rory Cellan-Jones zawitał z kamerą do studia deweloperskiego Reflection w Newcastle. Oprócz obchodu po biurze naszą uwagę przykuł monitor na którym można było zobaczyć nowego Drivera, projektowanie samochodów i tak dalej! Jak powiedział przedstawiciel producenta będzie to „zupełnie nowa wersja gry”. Warto przypomnieć, że Ubisoft w 2006 roku wykupił od Atari prawa do tej serii gier. Miejmy nadzieję, że projekt ujrzy światło dzienne, a my będziemy mogli delektować się ciekawą produkcją nawiązującą do świetnego pierwowzoru. Materiał wideo możecie obejrzeć pod tym adresem.

Ciekawe czy nowa odsłona będzie lepsza od dość przeciętnego Driver: Parallel Lines. Miejmy nadzieję, że nowy „Kierowca” będzie udanym tytułem oraz, tak jak poprzednik pojawi się na platformie PC.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Ja nic nie mam do najnowszego Drivera (jeśli już), ale podobnie było z czwórką (czy jak tam ktoś woli Parallel Lines), która miała byc przełomowa, znacząca dla serii, a wyszła z tego najwyżej dobra gra. Teraz suche texty mnie nie zadawalają, niech wysuną asy z rękawa i zaprezentują grę światu!

  2. Driv3r to była porażka!W Parallel Lines nie grałem. . . Może kupię następnego Drivera jak ktoś w to zagra i oceni pozytywnie, bo nie chce wyrzucać kasy w błoto. P. S. Ej czy ktoś może mi wyjaśnić o co chodzi z tym Half-member? Kiedy będe Full-member?

    • Driv3r to była porażka!P. S. Ej czy ktoś może mi wyjaśnić o co chodzi z tym Half-member? Kiedy będe Full-member?

      to mniej więcej tak jakby się Gordon spytał kiedy z Half-Life przejdzie do Full-Life. . . ;]a co do tej gry to też jestem delikatnie mówiąc. . . sceptyczny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here