Jeżeli choć czasem oglądacie telewizję to nie mógł wam umknąć program z gatunku Reality Show „Hell's Kitchen” w którym szkocki szef kuchni o statusie celebryty – Gordon Ramsay wznosił się na wyżyny w obrażaniu biednych uczestników próbujących na czas ugotować pudding lub upiec udko kurczaka. Oglądając ten ciekawy program znacząco wzbogaciłem słownik angielskich wulgaryzmów (i to mimo cenzury!) oraz dowiedziałem się co to jest „przegrzebka” i dlaczego ma być szybko przygotowana. Potencjał tego show zauważył Ubisoft, który postanowił stworzyć grę na licencji słynnego programu. Tony Key z amerykańskiego oddziału Ubisoft stwierdził, że: Hell's Kitchen ma wszystko czego potrzeba dobrej grze – presję, podekscytowanie, element współzawodnictwa…

W Hell's Kitchen The Video Game pojawi się oczywiście sam Gordon Ramsay, który w znanym z TV stylu oceni przygotowane przez nas dania. Ciekawe, czy wiązanki puszczane przez „Szefa” będą stonowane? No chyba, że gra dostanie oznaczenie 18+?

Ten arcyciekawy tytuł pojawi się na platformach PC, Mac oraz konsolach Nintendo Wii i DS. Kiedy zagramy w niegrzeczną konkurencję dla Cooking Mama? Według słów przedstawiciela Ubisoftu już we wrześniu.

Ja w każdym razie idę szukać książki kucharskiej i przygotowuję się na to wielkie wyzwanie. Nie chcę być besztany przez wirtualnego Gordona R.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. żenujący program. . . ciekawe czy gra go przebije :)w sumie to czekam kiedy sita selekcji do programu przepuszczą jakiegoś fajnego psychopatę ( tudzież innego aczkolwiek malowniczego dewianta), który zechce poeksperymentować z gorącą patelnią/ wrzącym olejem/widelcem/nożem nad tworzywem zwącym się Gordon Ramsay 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here