Nie wszystkie wieści napływające dziś ze świata Microsoftu ucieszą fanów elektronicznej rozrywki. Po opublikowaniu informacji mówiącej o oficjalnej obniżce ceny Xboxa 360 przyszła pora na podzielenie się mniej radosnym newsem. Przedstawiciele giganta z Redmond zdradzili, że osoby, które chcą skorzystać z Facebooka lub Twittera na swojej konsoli, będą musiały zapłacić za złoty abonament w usłudze Live. Podobnie będzie zresztą z sieciowym radiem Last.fm. Nam nie spędza to jednak snu z powiek ponieważ w Polsce nadal nie można korzystać z usługi Xbox Live, o czym przypomniał nam dzisiaj Microsoft, przesyłając taką odpowiedź na pytanie zadane w mailu:

Szanowny Panie
Z przykroscia musze Pana poinformowac ze z powodu braku uslugi Xbox Live w Polsce nie posiadamy tym samym supportu, ktory pozwolilby na zajmowanie sie problemami Live i pytaniami z tym zwiazanymi.

Jak widać firmie nie tylko brakuje usługi, ale i polskich czcionek. Polecamy wam więc darmowe wersje Facebooka i Twittera. Znajdziecie je w swojej ulubionej przeglądarce internetowej. Na Xboxie powinniśmy je zobaczyć pod koniec tego roku.

Aktualizacja: Przedstawiciele Microsoftu powiedzieli na łamach serwisu MCV, że wciąż zastanawiają się nad ostateczną decyzją w tej sprawie. Czekamy więc na kolejne oficjalne wieści.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. I na co to komu? W zasadzie każdy ma PC, więc po co mu Face/Twitt na X’ie? Ms liczy na uzależnionych od takich portali. Kto gra w siei Livei tak ma Golda.

  2. Ja mysle ze Polski Live sie opoznia z powodu problemow technicznych zwiazanych z udostepnieniem Naszej Klasy w miejsce Facebooka. Poprostu spowalnia wszystkie serwery Microsoftu! 8] Pewnie Polski Live juz dawno istnieje poprostu nie mozna sie zalogowac z powodu „Time Out”

  3. golda mam wykupionego od ponad 2 lat i może jestem dziwny, ale jakoś nie czuję potrzeby korzystania z serwisów społecznościowych poprzez xbox live

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here