Swego czasu donosiliśmy o tym, że już pod koniec bieżącego miesiąca melomani będą mogli wejść w posiadanie ścieżki dźwiękowej z drugiej Baśni. Tymczasem Lionhead, we współpracy z Micorosftem ponoć szykuje kolejną dużą zapowiedź, związaną właśnie z ich ostatnią produkcją.

Na blogu ekipy odpowiadającej za F2 pojawiła się dość enigmatyczna zapowiedź, mówiąca o tym, że już w przyszłym tygodniu powinniśmy otrzymać jakieś duże ogłoszenie dotyczące tejże gry. Niestety, póki co nie padły żadne konkrety. Ze skomentowania sprawy zrezygnował również wydawca najnowszego tytułu złotoustego Petera, Microsoft.

Co prawda nie wiemy, co takiego ciekawego może nam powiedzieć Lionhead, ale najbardziej prawdopodobną opcją na dzień dzisiejszy, od kiedy odpada oficjalne wydanie ścieżki dźwiękowej, wydaje się być jakiegoś rodzaju DLC. Teoretycznie mogłaby też pojawić się informacja o jakimś sporym dodatku, ale na to może być jeszcze nieco zbyt wcześnie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Wersja na PC bedzie i tak ochlapem. Wyjdzie pewnie ze sporym poslizgiem i wiekszosc ludzi zaliczy do tego czasu gierke na xbox360 (sugeruje ze wielu graczy kupi konsole wlasnie dla tej gry).

  2. Osobiscie, jak tylko bede mial na zbyciu 700 zl to konsolke sobie kupie, do tego czasu niezmiernie ciekaw jestem kiedy doczekam sie PC-towej wersji. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here