Biedny Cliffy B – wszystko wskazuje na to, że w dzisiejszym wystąpieniu nie będzie on miał dla nas niespodzianek związanych z samymi zapowiedziami. W ubiegłym tygodniu, przez błąd w Xbox Live, ujawniono Gears of War 3. Teraz Electronic Arts potwierdziło powstawanie Bulletstorm – produkcji tworzonej przez studio People Can Fly, blisko związane z Epic Games.

Gra tworzona jest z myślą o PC, Xboksach 360 i PlayStation 3, a premierę zaplanowano na niesprecyzowaną część przyszłego roku. Będzie to FPS, w którym poznamy historię ugrupowania najemników zwanego Dead Echo, a konkretniej jego dwóch członków – Graysona Hunta i Ishi Sato – którzy w pewnym momencie dochodzą do wniosku, że stoją po złej stronie. Cele są dwa: przeżycie na planecie pełnej mutantów i zemsta na człowieku, który doprowadził do takiej sytuacji.

Bulletstorm powstaje na silniku Unreal Engine 3. Cechą charakterystyczną produkcji ma być unikatowy system wynagradzania gracza za jak najbardziej efektowne i pomysłowe wykańczanie przeciwników. Miejmy nadzieję, że jeszcze dziś zobaczymy pierwsze materiały z gry…

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Najemnicy, mutanci, obca planeta i oczywiście zemsta na zdrajcy. . . wszystko to w konwencji FPS na Unreal Engine 3. Przetrawiłem info i szczeny z podłogi zebrać nie mogę, już wiem że szykuje się innowacyjny (o)mega hit na miarę. . . trzyosobowych szachów?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here