Miało być ekstra, a jest… słabiutko! Nowe fotki z Medal of Honor nie tylko nie powalają, ale zmuszają do refleksji – dlaczego autorzy utknęli w przeszłości?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Zastanawia mnie. . . jakim cudem autorzy „utknęli w przyszłości”? ;)Wiem, czepiam się~~Co do screenów – cóż, fanem FPSów nie jestem (zagrać od czasu do czasu lubię) i już kicham tymi narzekaniami na grafikę [która według mnie jest dobra, według reszty growej braci „starożytna”], kolejnymi shaderami, bump mappingami i innymi super-duper-reflections-shadowami~~Poczekam aż gierka wyjdzie i przeczytam recenzję/zagram w demko ;]

  2. W sumie grafika nie liczy się najbardziej, ale z pewnościią pomaga budować klimat i lepiej „przyswajać” grę- nie ma co ukrywać, że MoH: Airbone wygląda ,może nie przeciętnie, ale na pewno gorzej niż byśmy się spodziewali, a czasu do premiery pozostało tak mało, że twórcą na pewno nie uda się poprawić grafiki. PS. Wie ktoś czy MoH:Airbone trafi na PS2? Raz czytam, że trafi napewno, z kolei następnym razem, że prace zawieszono. . . Prosze o informacje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here