Tą mamy nadzieję sympatyczną parafrazą poprzedzamy newsa na temat nowej gry firmy Konami. Jeśli myśleliście, że w świecie elektronicznej rozrywki widzieliście już wszystko, to jesteście w błędzie. Już jesienią tego roku japońska firma wyda „symulator” polegający na budowaniu tytułowych zamków z piasku. Platformą docelową dla Sandy Beach jest oczywiście najbardziej hardcore'owa konsola na rynku – Wii.

W tytule tym oprócz wznoszenia zamków powalczymy z krabami (nie wiemy czy gigantycznymi). Aby obronić wznoszoną w pocie czoła twierdzę przed najeźdźcami, na jej murach ustawimy działa, z których postrzelamy do nadchodzących potworów. Ubite zwierzaki możemy od razu dodać do sałatki albo przerobić na paluszki i zjeść w sushi. Kiedy znudzi nam się strzelanie możemy złapać za wykrywacz metalu i chodząc po plaży szukać skarbów, którymi ozdobimy nasze zamczysko. Dla prawdziwych miłośników zabawy w piasku przygotowano jeszcze tryb co-op. Gotowym dziełom możemy zrobić zdjęcia i rozesłać je do znajomych. Wszystko to zostanie ukazane w pełnym 3D. Szykujcie foremki, grabki i łopatki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Kolejne powody żeby koffać łii. Właściwie to chciałem tylko powiedzieć że na tym zdjęciu niewiele widać i stanowczo żądam większego celem lepszej oceny sytuacji :D. By nie było, odkąd Konami ogłosiło się wrogiem ekskluziwuf (błee) lubluję ich bardzo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here