Trudno oprzeć się tak ogromnej rzeszy posiadaczy Nintendo DS. Na odbywających się właśnie w Los Angeles targach elektronicznej rozrywki E3 podczas konferencji prasowej Nintendo światło dzienne ujrzał nowy tytuł ze słynnej serii Grand Theft Auto. Tym razem będziemy mieli do czynienia z GTA: Chinatown Wars. Kiedy miliony posiadaczy DS.'a na całym świecie będą mogły zagłębić się w brutalny, kryminalny półświatek gry Rockstara? Twórcy obiecują, że już za około pół roku. Premiera gry ma odbyć się jeszcze tej zimy. Deweloper z pewnością będzie chciał dołożyć wszelkich starań, aby „wstrzelić” się w gorący okres przedświątecznych zakupów.

Co zostało ujawnione o nowej grze z serii GTA? Przede wszystkim tytuł ten ma się charakteryzować wydajnym silnikiem graficznym stworzonym specjalnie na potrzeby NDS'a (najprawdopodobniej nie będzie widoku z „lotu ptaka” – choć nie ujawniono więcej szczegółów odnośnie oprawy wizualnej). Pojawi się nowy bohater i postaci niezależne. Akcja Grand Theft Auto: Chinatown Wars ma rozgrywać się w dobrze znanym wszystkim graczom Liberty City. Mniej więcej w naszych czasach. Nie ujawniono jeszcze żadnych szczegółów odnośnie fabuły.

Za produkcję tego tytułu odpowiada studio Rockstar Leeds, które ma na swoim koncie między innymi Liberty City Stories i Vice City Stories na Playstation Portable.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Nie lubię nabijaczy kasy (to po GTA IV czegoś im jeszcze potrzeba? :). No bo co, będę miział stylusem przeciwników (nóż, katana?), celował?Kiepsko, kiepsko, ale wierzę w R* i może coś z tego wycisną.

  2. No R* na pewno wyciśnie z tej konsoli wszystko. Na GBA też zrobili kawał świetnej gry. Trochę tylko nie podoba mi się, że znowu to LC :/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here