Wracamy z miłego turnieju golfowego z prezesem. Po wejściu do biura natychmiast bierzemy się do pracy. Ustalamy datę naszego egzaminu na patent żeglarski. Ciężka decyzja – musimy kupić sobie samochód. Nasze nieruchomości na całym świecie zdążyliśmy już wyposażyć we wszystkie dostępne luksusy. Po przerwie na kawę decydujemy się na rozbudowę budynków klubowych. W końcu decydujemy się na wzniesienie lodziarni - stacja benzynowa i plac zabaw mogą poczekać. Zamawiamy jeszcze kilka kontenerów koszulek do naszego klubowego sklepiku i możemy wracać do domu z poczuciem dobrze wypełnionego obowiązku.

Graliście w Wings Over Vietnam? A może chcielibyście więcej tej ciekawej symulacji? Cold War Gone Hot przedstawia fikcyjny konflikt, w którym zimna wojna rozgorzała nad Europą, a supermocarstwa atomowe przygotowują się do użycia swoich arsenałów. Na początku toczą się tylko działania konwencjonalne, gdy Armia Czerwona najeżdża Zachodnie Niemcy, ale już wkrótce dojść może do prawdziwego, nuklearnego Armageddonu.

Oczywiście taki scenariusz jest idealnym tłem dla symulacyjnych walk najsłynniejszych myśliwców odrzutowych w historii świata. Jeśli macie ochotę wstąpić do sił NATO, Armii Czerwonej albo naprędce utworzonych sił powietrznych RFN i jako pilot zmienić oblicze wojny – będziecie mogli zrobić to już w kwietniu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSeksu nie będzie
Następny artykułEnsemble tworzy MMORPGa?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here