Jeszcze zanim na rynek trafiło Call of Duty: World at War, sporo mówiło się o tym, jak będzie wyglądała szósta produkcja spod znaku CoD, tworzona przez ekipę Infinity Ward. Teraz, kiedy wiemy już, że IW pracuje nad bezpośrednią kontynuacją Modern Warfare, możemy śmiało zacząć spekulować na temat przyszłorocznego Call of Duty.

Za siódmą (chociaż numerka już pewnie obok jej tytułu nie uświadczymy, zważywszy na zamieszanie jakie się w tej kwestii ostatnio zrobiło) odsłonę znanej wojennej serii, jak nakazuje tradycja, odpowiada studio Treyarch, za sprawą którego w listopadzie mogliśmy sprawdzić w akcji World at War. That Videogame Blog donosi, iż Activision na potrzeby kolejnego CoD zaczęło już zajmować się kupowaniem licencji na muzykę. Największy wydawca na świecie jest ponoć zainteresowany utworami z czasów wojny w Wietnamie oraz kubańskimi i radzieckimi rytmami.

Czyżby oznaczało to, że kolejna produkcja ze stajni Treyarch przeniesie nas do czasów Zimnej Wojny? Tego nie jesteśmy pewni, ale nie można wykluczyć takiej opcji. Tym bardziej, że sam producent – Noah Keller – zapowiedział, że więcej Drugiej Wojny Światowej w Call of Duty nie ujrzymy.

A może by tak w „siódemce” zrobić jakąś misję w Molvanîi?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here