Wydarzenie to potrwa trzy dni. Jego start przewidziano na pierwszego listopada. Będzie to już czwarty zjazd, największych fanów EVE Online. W trakcie spotkania gracze z całego świata będą mieli okazje poznać się osobiście, wymienić doświadczeniami czy nawet założyć nowe sojusze. Oczywiście pojawi się również zespół developerów, tworzących grę.

Eve Fanfest 2007 urozmaicą panele dyskusyjne i wiele konkursów. Jedynym problemem może być dostanie się do Rejkjawiku. Dla większości mieszkańców świata przygotowano specjalne oferty, dzięki którym bez problemu dotrą na zjazd. Jeśli nie przejmujecie się cenami biletów lotniczych i wejściówek na to wydarzenie (zaczynają się od niecałych czterystu euro), to już teraz zajrzyjcie na specjalną stronę (https://secure.eve-online.com/fanfest2007/) umożliwiającą ich nabycie. Do odważnych świat należy, a możliwość zwiedzenia tego bardzo oryginalnego kraju w połączeniu z zabawą na Eve Fanfest, to nie lada gratka dla poszukujących wrażeń pilotów statków kosmicznych.

Przy okazji chcemy wam polecić cykl dzienników autorstwa Bartosza Kotarby. Opisuje on swoje wrażenia (był początkującym graczem) z gry i podpowiada jak stać się częścią tego niezwykle ciekawego świata. Pierwszą część tego cyklu znajdziecie tutaj.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Gra jest naprawdę fajna i wciągająca, ale ja jednak preferuje klimaty Fantasy. Takie zjazdy to naprawdę fajna rzecz, można sie spotkać i podyskutować z innymi ludźmi którzy są tak samo szurnięci na punkcie danej rzeczy co my sami :).

  2. @psilon –> heh ja właśnie bardziej lubię klimaty sf, ale na rynku niema gry z tego gatunku na miarę WOWa, a EVE to tak naprawdę casual game

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here