Według wydawcy gry, firmy Ubisoft, Silent Hunter 4 nabyć będziemy mogli już 22 marca. Polska wersja językowa spóźni się jedynie o parę tygodni. Strona internetowa Cenegi jako termin wydania podaje kwiecień.

Wielbiciele morskich podchodów będą mogli zaopatrzyć się w trzy wersje tego tytułu (nie wiemy czy wszystkie z nich trafią do Polski). Wydanie standardowe zawierać będzie samą grę na płycie DVD, instrukcję, mapę Pacyfiku i kartę szybkiej pomocy. Minimalnie droższa, edycja kolekcjonerska, trafi do nas z dodatkową płytą ze ścieżką dźwiękową z gry oraz podręcznikiem z wypisanymi danymi technicznymi wszystkich występujących w niej okrętów (jest ich 88). Najbardziej rozbudowana będzie jednak wersja Deluxe. Cała jej zawartość zapakowana będzie w metalowe pudełko przypominające kadłub okrętu podwodnego. Oprócz wszystkich elementów ze „słabszych” wydań dołożono do niej specjalną, oprawioną w skórę książeczkę oraz metalowy długopis z logiem gry. To jeszcze nie koniec. Prawdziwi podwodniacy znajdą w niej także wyjątkową podkładkę pod mysz, sześć pocztówek, płytę DVD z trwającym sześćdziesiąt minut filmem dokumentalnym oraz medal w specjalnym przeźroczystym pudełku. Wydanie Deluxe będzie do kupienia jedynie na stronie www.ubi.com. Na graczy czeka 3000 takich kopii, z których każda zawiera certyfikat z numerem seryjnym.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. napewno mają swietnego specjaliste od reklamy! Mimo iż na codzien wole robic inne rzeczy niz sterowac łodzią podwodną to ekwipunek blaszanej skrzynki okrzyknietej ” limited edidion” wydaje mi sie bardzo kuszący!!!P-O-K-U-S-A!!!:D

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here