Czy uda jej się ta sztuka? W chwili obecnej nie możemy się na ten temat wypowiedzieć. Możemy jednak zdradzić, że w najnowszym wydaniu Official Playstation Magazine znajdziecie dość długi tekst na temat Motorstorm 2. Część informacji, które pojawia się w nim przeciekła już do Internetu. Wiemy więc, że w wyścigach tym razem wezmą udział olbrzymie monster trucki. Uważamy, że to bardzo dobre posunięcie ze strony twórców tej pozycji. Potwory na kółkach idealnie pasują do formuły gry, a wielbiciele elektronicznej rozrywki na pewno będą chcieli sprawdzić co stanie się, gdy taka bestia najedzie na motocyklistę.

Nie możemy jednak żyć tylko tym jednym detalem. Zdradzimy więc, że w szalonych wyścigach duże znaczenie odgrywać ma woda. Tego w sumie się spodziewaliśmy. Z pierwszych informacji na temat Motorstorm 2, które opublikowaliśmy kilka dni temu wynikało, że w tytule tym przeniesiemy się na tropikalną wyspę.

Zachęcamy was do wypatrywania naszych newsów. W najbliższej przyszłości w sieci pojawić ma się pierwszy zwiastun filmowy z gry. Mamy nadzieję, że Sony nie będzie po raz kolejny próbowało nas oszukać tanim efekciarstwem i grafiką, którą być może wygeneruje Playstation…5.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Według serwisu IGN możemy się spodziewać trailera za kilka minut. Zobaczymy go około godziny 19. 00. Ciekawe czy to plota, czy prawda? Mam nadzieje, że nie! Nie mogę się doczekać!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here