Ubisoft podał do publicznej wiadomości oficjalną datę premiery najnowszej odsłony serii Prince of Persia. Tytuł ten zostanie wydany drugiego grudnia na czterech platformach sprzętowych. Będą to pecety i konsole Xbox 360, Playstation 3 i Nintendo DS. Tym samym gra dołączą do wciąż wydłużającej się listy pozycji, które zmuszą nas do wzięcia urlopu albo symulowania choroby w okresie jesienno-zimowym. Sam francuski wydawca szykuje dla nas solidną porcję rozrywki. Parę dni temu zdradzaliśmy datę premiery dwóch innych gier Ubisoftu. Były to Tom Clancy's EndWar oraz Brothers in Arms: Hell's Highway. Więcej na ich temat dowiecie się z newsa znajdującego się w innej części Valhalli.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. ,,Coś nowego’’ więc obiecuję sobie nie narzekać przed premierą. Dlaczego jednak zrezygnowano z manipulacji czasem i ,,zwykłej’’ walki? Na początek zmienili to co było dobre, ciekawe co dadzą w zamian. Najbardziej liczę na tony klimatu i . . to coś’’ – a jeśli uda się pobić starą trylogię będę w niebie…PS. ) hmm. . . 79zł i polskie napisy?

  2. Czemu zrezygnowali? Żeby nie było hasła „Znowu to samo”. Mimo że „piaski Czasu” były rewelacyjne to zasadniczo gra opierała się na samych ewolucjach na ścianach i innych ‚przeszkadzajkach’. Ja generalnie preferuję Księcia takiego, jakim objawił się (ale walnąłem zdanie, nie? Jak poeta ‚cu cuś’ 🙂 w „Warrior Within”. Wiem że 4 nie będzie taka jak 2 czesć, ale liczę na masę konkretnej rozrywki. A tak na marginesie. Gówniana okładka, nie? 😀 Mam nadzieję że zmienią ją 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here