Tytuł ten udostępni nam 150 nowych umiejętności, dziesięciu nowych herosów, osiemnaście nieznanych podziemi oraz tonę broni i przedmiotów. Tym razem w przeciwieństwie do dwóch poprzednich rozszerzeń jego główną grupą docelową mają być weterani Guild Wars. Gra ma się pojawić w sklepach już 31 sierpnia tego roku. Z wypowiedzi jej autorów wynika, że będzie to ostatni dodatek jaki ujrzymy przed premierą Guild Wars 2. Kontynuuje on tradycję wprowadzoną przez swoich poprzedników. Po kupieniu gry nie płacimy za nią abonamentu. Między innymi dzięki temu zabiegowi w tytuł ten grają już niecałe cztery miliony osób. Na koniec nadmienimy, że umiejętności i przedmioty zdobyte w Eye of the North będzie można przenieść do Guild Wars 2.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Bujda na resorach, proszę państwa! Żadnego przenoszenia przedmiotów i umiejętności z Eye of the North do GW2 nie będzie! Hall of the Monuments, czyli lokacja występująca w GW:EN pozwoli nam na zapisanie naszych osiągnięć, a co za tym idzie na skorzystanie z bonusów w drugiej części Guild Wars. Ale ŻADNEGO przenoszenia przedmiotów czy skilli NIE BĘDZIE. Polecam na następny raz lepsze zrozumienie czytanego po angielsku tekstu ;/

  2. Najnowszy dodatek (a raczej pierwszy prawdziwy dodatek) do Guild Wars raczej sobie odpuszczę. Jedynym fajnym featuresem dodanym w wypuszczonych dotychczas kampaniach były Alliance Battles. Reszta to naprawdę króciutkie „kampanie” które można przejść w kilkanaście godzin. . . Co zostaje dla gracza PvE? Farm. I to nie farm jak w innych grach (przechodzenie ciekawych instancji) – ale najzwyklejsze w świecie zabijanie tych samych mobów, które zawsze są w tym samym miejscu. . . Tak. . . Niewiele zostało w tej grze dla gracza PvE ;/.

  3. W angielskiej informacji podane było, że to właśnie za pomocą Hall of Monuments będzie można przenosić wymienione przez Ciebie rzeczy. Ja tam dyskutować z autorami gry nie będę (i z informacjami, które podają) Myślę, że o mój język angielski możesz być spokojny 🙂

  4. „Additionally, through the innovative Hall of Monuments, Guild Wars: Eye of the North creates a path for players to carry the legacy of their characters into the upcoming Guild Wars 2. The Hall of Monuments will allow players to preserve their accomplishments and titles from Guild Wars, Factions, and Nightfall, which can then be claimed in Guild Wars 2. „Osiągnięcia i tytuły, jeśli mnie oczy nie mylą. Nic o przedmiotach i umiejętnościach. Jeżeli jednak napisała tak gdzieś AN, proszę o link. Czepiam się, wiem, ale nie lubię takiego wprowadzania ludzi w błąd, tym bardziej, że jestem fanem serii i taka różnica informacji jest dla niej znacząca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here