Chodzi tu oczywiście o takie tytuły jak Scene It? Box Office Smash czy You're in the Movies. Obie pozycje mają udowodnić, że Sony nie posiada monopolu na tworzenie rodzinnych gier imprezowych, choć pozycje japońskiej firmy już mają spore grono oddanych fanów. Już niebawem przekonamy się czy Microsoft potrafi przygotować równie dobre albo jeszcze lepsze pozycje tego typu. Pierwsza z nich – Scene It? Box Office Smash – trafi do amerykańskich sklepów czternastego listopada. Równo dwa tygodnie później dołączy do niej You're in the Movies.

Pierwszy z wymienionych tytułów to rzecz jasna odpowiedź na Buzz! od Sony. Gracz trzyma w ręku specjalny kontroler umożliwiający udzielanie odpowiedzi na różnorakie pytania. Niestety nie będzie on tani, a w zasadzie nie będą tanie ponieważ w zestawie jest ich kilka. Grę z akcesoriami będziemy mogli nabyć za 64,99 €. Osoby, które już kiedyś kupiły dodatkowe kontrolery (razem z oryginalnym Scene It?) za samą grę zapłacą 39,99 €. Już niebawem przekonamy się więc jak czują się osoby, które często wyzywamy od półgłówków, kiedy siedząc przed kamerą nie potrafią odpowiedzieć na proste pytania zadawane przez prowadzącego program. Oby tylko rąk nie sparaliżował nam stres.

Dla fanów innej zabawy przed kamerami Microsoft przygotował grę You're in the Movies. Aby móc się nią bawić potrzebna nam będzie kamerka Xbox Live Vision. W zestawie z grą nabędziemy ją za 69,99 €. Sama gra kosztuje 49,99 €. Osobom, które nie znają tego tytułu podpowiadamy, że polega on na braniu udziału w filmowych mini grach. Możemy je łączyć ze sobą, a następnie pod postacią krótkich klipów wystawiać na usłudze sieciowej, której nazwę znacie, ale nie możecie z niej korzystać (oficjalnie) w naszym kraju.

Już na zakończenie nadmienimy, że grę You're in the Movies reklamować będzie Burt Reynolds. Teraz wiecie już wszystko, a my w spokoju możemy skontaktować się z polskim oddziałem giganta z Redmond. Spróbujemy się dowiedzieć w jakiej cenie tytuły te zostaną wydane w naszym kraju. Jeśli dowiemy się czegoś ciekawego nasz news doczeka się aktualizacji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here