Nie będziemy długo czekali na najnowszą (ktoś pamięta którą?) odsłonę serii Need for Speed. Undercover znajdzie się w sklepach dokładnie osiemnastego listopada. Ta data dotyczy Ameryki Północnej. W Europie grę kupimy trzy dni później – 21 listopada. Jednego dnia w ręce graczy wpadną wszystkie wersje tej produkcji. Zagrają w nią posiadacze pecetów, Xboxów360, Playstation 3, PS2, PSP, Nintendo Wii i Nintendo DS. My przypominamy natomiast, że Undercover przypomnieć ma nam wszystko co było najlepsze w wydanym dwa lata temu NFS: Most Wanted. Zostawiamy was też z najnowszym zwiastunem filmowym tej produkcji. Znajdziecie go rzecz jasna pod treścią newsa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. 18 Listopada w USA i 21 w Europie. . . Dokłdnie jak GTA IV na PC! Biorąc pod uwagę, że seria NFS staje się coraz nudniejsza nie przewiduję EA jakichś większych zysków w tych dniach. Powinni przesunąć datę premiery o jakiś miesiąc.

  2. Czemu maja przesuwać datę? Przecież zachód gra na konsolach, a tam już GTA IV dawno, dawniuteńko jest obecne. Może Polska czeka na wersję PC ale jak wiemy to my jesteśmy rynkiem specyficznym dla Europy. Jak Japończycy ze swoimi tytułami tak Polska ze swoja mania grania na PC. Tylko jeszcze żeby jeszcze jakiś dochód z tego był. Tu głównym dostarczycielem gier wciąż jest torrent. Nie inaczej będzie z nowym NFS i GTA IV.

  3. Czemu maja przesuwać datę? Przecież zachód gra na konsolach, a tam już GTA IV dawno, dawniuteńko jest obecne. Może Polska czeka na wersję PC ale jak wiemy to my jesteśmy rynkiem specyficznym dla Europy. Jak Japończycy ze swoimi tytułami tak Polska ze swoja mania grania na PC. Tylko jeszcze żeby jeszcze jakiś dochód z tego był. Tu głównym dostarczycielem gier wciąż jest torrent. Nie inaczej będzie z nowym NFS i GTA IV.

  4. Gdyby wliczyc w to Motor City, ktory z poczatku byl sygnowany marka NFS, to bylaby to juz. . 13 czesc :-o. Co do Undercover. . po zenujacym HP2 oraz UG2, to MW, z ktorego jak czytamy ma czerpac UC, nie byl taka slaba czescia, aczkolwiek nawet nie dorastal tym sprzed PU. Troche tracil mi momentami klimatem z HS czy RC, jak kto woli – szczegolnie zalesionymi odcinkami przypominajacymi mi o pozamiejskich trasach w czwartej czesci. Mysle, ze ogolnie najmocniejsza strona NFS’a byly bardzo klimatyczne tory – „Lazurowe Wybrzeze” z PU, o zachodzie slonca i nie mam pytan ;-). Za takim NFS’em tesknie. .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here