Dawno nie pisaliśmy o kabaretowych wybrykach Solid Snake'a, wesołego pana Kojimy i całej tej menażerii z koszmaru szaleńca. Co tym razem słychać u tajnego agenta Węża? Czy Konami znowu będzie wodzić sfrustrowanych posiadaczy Playstation 3 za nos? Na szczęście nie! W końcu pojawiły się jakieś w miarę konkrety informacje. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że broń palna w Metal Gear Solid 4 : Guns of the Patriots będzie w pełni modyfikowalna – podobnie jak miało to miejsce w Crysisie. Najnowsza informacja dotycząca przygód Snake'a powinna zelektryzować wszystkich fanów tej serii. Dlaczego? Podano bowiem datę premiery hitu od Konami. Kiedy w końcu zagramy w czwartą część MGS'a? Solid Snake ma zaatakować konsolę Sony w czwartek 12 czerwca 2008 roku. Taki termin premiery gry podano na tegorocznej Destination PlayStation (konferencja dla handlowców, która odbyła się na gorącej Florydzie). Skąd nagle ta godna pochwały precyzja? W dzień i miesiąc nie wątpimy. Co do roku mamy jednak pewne wątpliwości.

Równie ciekawa wydaje się niepotwierdzona na razie informacja, że od czerwca Sony będzie oferować konsole Playstation 3 w wersji 80GB w pakiecie z padem Dualshock 3 i MGS4. Tak „zbundlowana” Pstrójka z pewnością znalazłaby sporo nabywców. Konami jak zwykle milczy i nie komentuje tych sensacyjnych doniesień.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. He he ja też chciałbym to na xboxa bo przecież nie będę kupował pod 1 może 2 gry drugiej konsoli 🙂 szanse wyjścia tego na xboxa są takie jak by stwierdzić że Sony i M$ się połączą i wydadzą jedną wspólną konsole 🙂

    • He he ja też chciałbym to na xboxa bo przecież nie będę kupował pod 1 może 2 gry drugiej konsoli 🙂 szanse wyjścia tego na xboxa są takie jak by stwierdzić że Sony i M$ się połączą i wydadzą jedną wspólną konsole 🙂

      To był by koniec dobrych cen konsol a o grach już nie wspomnę. Monopol nie jest dobrym rozwiązaniem. Dobrze, że Wii pokazało pazurki. A co do tematu nie wiem czy warto kupować drugą konsolę do tejże gry. Jednak multiplatwormowość nie jest taka zała. Przynajmiej dla nas. Gorzej dla M$ i Sony dla Wii to dobra wiadomość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here