Electronic Arts zdążyło już przełożyć premierę tego tytułu parę razy. Jego twórcy za wszelką cenę próbują natomiast zakończyć produkcję przed kolejnym deadline'em. Robią to nawet kosztem „contentu” wycinanego z Warhammer Online z chirurgiczną precyzją. Jeśli uwierzymy informacjom, które można znaleźć na stronie internetowej oddziału EA w Singapurze, to nie zostało im już zbyt wiele czasu. Po przeniesieniu się na tę witrynę naszym oczom ukaże się kolekcjonerska edycja gry. Jej datę premiery wyznaczono na 23 września.

Możemy nawet obejrzeć pudełko i jego zawartość. Znajdziemy w nim figurki orka Grumloka i jego szamana GAZBAG'a, opowiadanie (128 stron) Prelude to War, którego autorem jest współpracujący z Games Workshop Graham McNeill, art book (224 strony) oraz specjalny przedmiot – The GrindMonger Trilogy. Tego ostatniego możemy użyć trzy razy. Na godzinę daje on bonus 10% do zdobywanych punktów doświadczenia. Ostatnie dwa elementy z edycji kolekcjonerskiej WH Online to dwanaście dodatkowych głów ułatwiających stworzenie niepowtarzalnej postaci oraz taka sama liczba bonusowych questów. Rzeczy wymienione w poprzednim zdaniu nie zostaną udostępnione graczom, którzy nabędą zwykłą wersję tego tytułu.

Limitowana edycja gry zapowiada się więc całkiem przyzwoicie. Niestety EA do tej pory nie skomentowało informacji opublikowanych przez ich oddział z Singapuru. Można się jednak domyślać, że WH Online rzeczywiście wpadnie w nasze ręce już we wrześniu. Zamierzacie go nabyć i przetestować Wikingowie?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Jesli juz podajecie tlumaczenie notki prasowej to niech bedzie robione przez kogos kto zna sie na temacie – „Znajdziemy w nim figurki orka Greenskin’a i jego szamana GAZBAG’a” Niestety w edycji kolekcjonerskiej nie ma figurki orka Greenskin’a jest za to figurka GRUMLOCKA. . . Ps: Greenskins to w swiecie Warhammer’a wlasnie orki oraz gobliny. . .

  2. Masz rację. Przez to wakacyjne rozprężenie wstawiłem Greenskina zamiast Grumloka (nie, Grumlocka). Ja mam natomiast rację pisząc, że dostaniemy także figurkę GAZBAGa. Oficjalna strona WH Online raczej się nie myli:

    Based on original characters from the game, this official Games Workshop Warhammer miniature depicts the Greenskin warboss, GRUMLOK, and his shaman, GAZBAG, in rich detail. Assembly and painting is required.

    http://www.warhammeronline. com/collectorsedition/

  3. Chodzilo mi tylko o orka Greenskin’a nie o szamana (ktory byl ok) Zas Grumlock a Grumlok to zwykle typo – w kazdym razie milo widziec szybka reakcje. 🙂 Pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here