Japońscy gracze na pewno wybiorą się dziś na dobre sushi albo miseczkę sake. Square Enix oficjalnie potwierdził, że w Kraju Kwitnącej Wiśni gra Final Fantasy XIII trafi do sklepów dokładnie siedemnastego grudnia tego roku.

W zasadzie powinniśmy napisać, że firma dopiero poda tę informację podczas specjalnej imprezy, która odbędzie się dzisiaj, ale jak starym zwyczajem jeden z jej pracowników wyszedł przed szereg i popsuł niespodziankę. Serwis FinalFantasy-xiii.net odszukał na łamach serwisu YouTube nowy plik promocyjny z tytułowej gry. Pod koniec materiału pokazano jej oficjalną datę premiery. Po pewnym czasie plik został podmieniony (teraz data premiery pokazywana jest jako „grudzień 2009”), ale cały Internet już się dowiedział kiedy Japończycy zagrają w FF XIII.

Ten sam tytuł dotrze do Europy w pierwszej połowie przyszłego roku. Jego dokładana data premiery nie została jeszcze podana, ale możemy napisać, że w bliższej nam części świata zostanie on wydana zarówno na Playstation 3 jak i Xboxa 360.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Sake to pewnie leje się teraz strumieniami w japońskim oddziale Sony ;)U nas gra ma się pojawić (podobno) w 6-8 miesięcy po „Japonii” co może jakąś tragedią nie jest (jak z „białym rycerzem”) ale pewne do tego czasu większość gry „przejdę” z youtube.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here