Jakiś czas temu opublikowaliśmy newsa, w którym informowaliśmy o nadchodzącej premierze wersji demonstracyjnej Left 4 Dead. Przy okazji spisaliśmy również niewielkie wymagania sprzętowe tej produkcji. Internetowi plotkarze twierdzili wtedy, że będą one zbliżone do tych jakie miało Pomarańczowe Pudełko. Dzisiaj firma Valve jednym celnym strzałem zabiła marzenia posiadaczy słabszych pecetów. Okazuje się, że niektórzy na pewno będą musieli zainwestować w swoje maszyny jeśli chcą wypróbować w akcji Left 4 Dead (choć wymagania tak naprawdę nie są koszmarnie wielkie). Nowy tytuł Valve, studia Turtle Rock uruchomicie na takim sprzęcie:

System operacyjny: Windows 2000, XP lub Vista
Procesor: Pentium IV 3GHz, Dual Core 2GHz lub AMD 64X2 (albo lepszy)
RAM: 1GB dla XP, 2GB dla Windows Vista
Twardy dysk: Przynajmniej 7,5GB wolnej przestrzeni
Karta graficzna: Obsługująca DirectX 9.0c i Pixel Shader 2.0 (musi posiadać 256MB RAM)

[Głosów:0    Średnia:0/5]

11 KOMENTARZE

  1. może te liczby za nazwa windows wskazuja ilość błędów/luk krytycznych i takich tam, obecnych w systemie podczas premiery. . . . ?

    • może te liczby za nazwa windows wskazuja ilość błędów/luk krytycznych i takich tam, obecnych w systemie podczas premiery. . . . ?

      Ciekawa teoria, lecz niestety błędna, ponieważ następny Windows będzie miał numer 7 a nie 700 czy 7 000.

  2. Co za offtop :D. Wymagania strasznie wysokie —> To jest ten świetny, śliczny i bardzo wydajny source engine? Co oni mu zrobili?! Biedny source. . . Wygląda na to, że kupię wersję na xboxa :F.

  3. Wymagania sa niewielkie, bo i graficzni gra nie powala. Ale jak widac nie wszystko od razu musi wymagac GTXa w SLI, szczegolnie ze to MMO i musi miec jak najmniejsze potrzeby jesli chodzi o moc kompow by zdobyc odpowiednio duza liczbe graczy.

  4. Mam pytanie niech mi ktoś odpowie pójdzie mi ta gra na AMD 1. 84 GHz? bo noszę się z zamiarem kupna le się boje że wyrzucę kasę w błoto plz odpowiedzcie na steam ta22y albo na gg 11182855

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here