Posiadacze konsol Xbox 360 i Playstation 3 cieszą się czwartą odsłoną Devil May Cry już od kilku miesięcy. Niestety przygody Nero i Dantego w wersji na platformę PC trafią do sprzedaży dopiero w lipcu, a dokładniej mówiąc 24 lipca jako pierwsi zagrają pececiarze z Japonii. Europa otrzyma DMC 4 kilka dni później. Panowie z Capcom'u podali także oficjalne wymagania sprzętowe gry. Trzeba przyznać, że nie są one zatrważające. Wcześniej spekulowano, że będą one prawdziwym koszmarem. Miło jest się czasem rozczarować. A jakiej maszyny będzie potrzebował gracz pragnący odpalić czwartego Devila ? Jak widać poniżej nie trzeba jakiegoś mocarnego sprzętu:

Wymagania minimalne:
Procesor: Intel Pentium 4 3GHz lub jego odpowiednik AMD
Karta graficzna: GeForce 6600 z 256MB pamięci RAM
RAM: 512MB dla Windows XP i 1GB dla Windows Vista
HDD: 8GB wolnego miejsca
System operacyjny: Windows XP/Vista

Wymagania zalecane:
Procesor: Intel Core2Duo
RAM: 1GB dla Windows XP, 2GB dla Windows Vista
Karta graficzna: GeForce 8600 z 512MB VRAM
HDD: 8GB wolnego miejsca na dysku
System operacyjny: Windows Vista

Jak widać wymagania sprzętowe wcale nie są zbyt duże. Szkoda tylko, że na grę musimy jeszcze poczekać całe dwa miesiące. Tymczasem zapraszamy do naszej recenzji Devil May Cry 4.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. ja już tego dłużej nie zniosę. . . tylko wchodzę na V i już nerwy. . . bo kolejna gra odsłoniła wymagania. . zlany zimnym potem wchodzę do tematu i sprawdzam, strona sie ładuje, przelatuje tekst wzrokiem i jak zwykle szukam najważniejszych cyferek. . . i . . . . . . . tym razem sie udało. . . . . ale ile jeszcze takich starć z nieubłaganym wyścigiem zbrojeń wytrzyma moje serce. . ? . . . czy już zawsze tak będzie?

    • ja już tego dłużej nie zniosę. . . tylko wchodzę na V i już nerwy. . . bo kolejna gra odsłoniła wymagania. . zlany zimnym potem wchodzę do tematu i sprawdzam, strona sie ładuje, przelatuje tekst wzrokiem i jak zwykle szukam najważniejszych cyferek. . . i . . . . . . . tym razem sie udało. . . . . ale ile jeszcze takich starć z nieubłaganym wyścigiem zbrojeń wytrzyma moje serce. . ? . . . czy już zawsze tak będzie?

      Masz szczęści, że nie dostałeś zawału. Ja już się do tego przyzwyczaiłem więc nie mam z tym już żadnych problemów. No, ale jak zobaczyłem te wymaganie to ledwo nie dostałem ataku serca z zachwytu, ponieważ są spore szanse iż ten tytuł zagości na moim sprzęcie, a nawet będę mógł pograć w niego na trochę większych detalach niż średnich. Oby te wymaganie okazały się prawdziwe, bo inaczej. . . . . . moje serce tego nie wytrzyma.

  2. to by jeszcze mój komp zniósł, ale co to za przyjemnośc będzie grać w takich warunkach. . . Czas na zmianę bebechów :/

  3. wiekszosc zaglosowala na nie ale ja mysle ze jak na DMC4 sa duzde wymagania poniewaz graficznie prezentuje sie slabo wiem bo sam mam na xboxa dlatego jak dla mnie sa ciut za duze wymagania

  4. Bardzo mnie jarają cyferka „8” i literki „G” oraz „B” w rubryce „HDD”. 8GB to u mnie na dysku zajmują dyskografie dwóch ulubionych kapel, a oni grę w tym mieszczą!

  5. koniec lipca, sierpień. pół roku po premierze konsolowej. Ciekawe jakie będą wyniki sprzedaży. Miesiąc, dwa rozumiem bo pzysłowiowy „hype” i konsolowa machina marketingowa jeszcze pracuje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here