Premiera PlayStation 3 w Japonii uświadomiła mi, że takie masowe histerie niczemu dobremu nie służą. Pomijając już wątki kryminogenne, nie rozumiem za bardzo idei stania kilku dni na mrozie tylko po to, żeby dać komuś kupę forsy za, w gruncie rzeczy, zabawkę. Chyba jednak powoli wariujemy.

Zaczynamy podejrzewać, że to zmowa – każda gra o Drugiej Wojnie Światowej toczy się w Normandii. Nie inaczej będzie w Call of Duty 3. Zobacz naszą zapowiedź!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

17 KOMENTARZE

  1. Skutecznie Pan Wieczorkiewicz ostudził mój zapał do tej gry i chyba dobrze, ciągle będe marzył o realistycznym polu bitwy II wojny światowej. A jest ryzyko, że będzie to strzelanka „na odwal się”. Kampanii historycznych do wykorzystania w grach jest mnóstwo – aczkolwiek Francja 1940 – to nie jest najlepszy pomysł, chyba, że będzie to niemiecka strona :PAle ponoć będzie można walczyć Polakami ?:)

  2. nie moglem nigdzie zdobyc informacji na temat misji w ktorych beda brali udzial Polacy po cichu licze na jakis „epizod z zycia” Czarnych Diablow generala Maczka ciekawe czy beda prawdziwie polskie teksty w grze czy tez „moja slabo mowic polski”

  3. Ja doczytałem tylko na jednym z serwisów zagranicznych, że będzie można pobujać się polskimi czołgami, a to by oznaczało właśnie Dywizję Pancerną gen. Maczka – ile w tym prawdy zobaczymy w przyszłości 🙂

  4. Kto zobaczy ten zobaczy, 360, ps3 lub wii, bez zakupow ciezko bedzie cos uswiadczyc . . . i nawet obecnosc polakow nie przekonala mnie calkowicie do tej gry

  5. W pelni sie zgadzam z Toba, Maiden. Normandia jest nudna, choc nie dorastam Ci do piet pod wzgledem godzin spedzonych z konsolami, to tez znam Normandie na pamiec. Trzeba jednak pamietac o serii EA „Medal of Honour”, ktora toczyla sie na roznych frontach II WS. Ja jednak czekam na prawdziwego FPSa, ktory rozgrywalby sie na kilku frontach, Normandia, Aredeny, SKandynawia, Rosja, Afryka. YO!

  6. Fajnie fajnie, ale pan Wieczorkiewicz ma rację: ile razy przyjdzie nam jeszcze lądować w Normandii??A tak na marginesie, jedną z gier osadzonej w realiach IIWŚ w której mamy szansę powalczyć w czasie wojny obronnej od 1939 roku jest przecierz Codename Panzers!

  7. Tak jak powiedział pan Julian – Twórcy nie mogą wyrwać się ze szponów rutyny. I to jest moim zdaniem gwóźdź do trumny Call of Duty 3. Jeżeli ta część będzie tak liniowa jak jej poprzedniczka – coraz więcej ludzi zacznie się odwracać do serii plecami. Nie będzie to już *Klimatyczna strzelanka WWII* tylko *Strasznie liniowa strzelanka WWII*, chyba dlatego Call of Duty uciekło na konsole, szuka świeżej krwi. . . Jednak prędzej czy później – skończą im się platformy do któryc mogliby uciekać, i wtedy będą musieli stworzyć coś naprawdę oryginalnego. Wiem, że potrafią. Przecież pierwsza część jest świetna nawet dziś 🙂 – powiem więcej, jest lepsza od Call of Duty 2!. Myślę, że CoD 3 ulegnie BiA: Hell’s Highway oraz MoH: Airbone. Może sprzeda się dobrze, ale oceny nie będą zbyt przychylne. Zobaczycie ! Wspomnicie jeszcze moje słowa !

  8. troche się zawiodłem zapowiedzią, miałem nadzieje że dowiem się czegoś o udziale polaków i kanadyjczyków. . . Maczek mówicie o to ciekawe nawet pasuje bo polacy byli w grupie armi kandayjskiej. . . a jęsli to prawda to Wilchelmshafen. . . sorry fani silent hutera.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here