Black Prophecy ma być konkurencją dla znanej i lubianej przez graczy Eve Online. Czy nowa produkcja Reakktor Media ma szansę w starciu z prawdziwym gigantem? Sami twórcy BP nie są nowicjuszami – wcześniej stworzyli trochę już zapomniane MMO zatytułowane Neocron. Poniżej możecie obejrzeć pierwszy materiał wideo z tej produkcji. Fani kosmicznych wojaży powinni być w siódmym niebie. W Black Prophecy przenosimy się w daleką przyszłość. W XXVI stuleciu rodzaj ludzki ostatecznie sięgnął gwiazd. Nad znanym wszechświatem panują dwie frakcje – genetycznie zmodyfikowani Genides oraz cybernetycznie udoskonalani Tyi. Ekspansja w dalsze regiony galaktyki doprowadziły do konfliktu z tajemniczą, pradawną rasą.

Za fabułę gry odpowiada raczej nieznany w naszym pięknym kraju niemiecki pisarz science fiction Michael Marrak.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Działa działa ;)Inspiracja Homewordem wylała się z monitora ale też, co mnie trochę zdziwiło, z głośników. Muzyka baaaardzo przypadła mi do gustu. Tak samo jak zajawka fabularna, że tak to nazwę. Ogólnie zapowiada się ciekawie.

  2. A ja pozwolę sobie zauważyć, że zaczyna się robić ciekawa dla mnie sytuacja. Na rynku jest EvE. Dotąd jedynie słuszny tytuł dla tych, którzy chcą podbijać kosmos. A teraz w drodze jest Jumgate Evolution i Black Prophecy. A to oznacza, że w końcu będzie wybór, a także, że samodzielnie będzie można zasiąść za sterem swojego statku. Jak się do tego dorzuci KOTOR MMO, które daje pewne nadzieje ( na razie tylko na dzieje ) to sytuacja dla fana sf zaczyna się robić ciekawa. orzech – filmik działa. Jak nie działa ci tu to na Game Trailers zajrzyj. Jeśli i tam ci nic nie działa to zobacz czy nie masz flasha i javy przeglądarce zablokowanego.

  3. Jak przeczytałem słowa „pradawna rasa” zapachniało mi Mass Effectem. 10 Tacle miało tworzyc Elveona – action RPG na X360 i PC ale już wiem co zajmowało im czas gdy słuch o Elveonie zaginął. Zobaczymy jaką jakość będzie prezentował ten Black Prophecy. Soki z UE3 na pewno zostaną mocno wyciśnietę ale poziomu wizualiów nowych Gearsów ta gra nie osiągnie. Dziękuję za uwagę, już chowam szklaną kulę i więcej nie będę tutaj prorokował ;)I mała ciekawostka – http://www.gametrailers. com/player/10888.html Nawet muzyka jest w BP podobna do Elveona. Oglądając te trailery czuje się jakbym był na mszy na której ktoś mi na organach przygrywa 😉

  4. To nie jest takie łatwe. Wszystko zależy od tego, co gra kryje „w środku” i do jakiego gracza jest skierowana. EVE to gra wybitnie dla dorosłych – po prostu jest skomplikowana i wymaga nabrania doświadczenia (nie tylko tego ingame). Oczywiście cieszę się, że powstaje coś nowego – liczę, że wyjdzie coś, co połączyłoby ekonomię z EVE z symulacją i rozbudowanym socialem. Gra ideał.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here