Zaczęło się od filmu Rolanda Emmericha z Kurtem Russellem w roli głównej, ale apogeum popularności Gwiezdnych wrót to oczywiście serial Stargate SG-1 z Richardem Dean Andersonem wcielającym się w postać Jack'a O'Neilla. Bogate, fantastyczne uniwersum aż prosi się o grę komputerową. Najprawdopodobniej już jesienią tego roku na komputerach PC pojawi się MMO Stargate Worlds. Gra powstaje w studiu Cheyenne Mountain Entertainment w skład którego wchodzą między innymi ludzie pracujący wcześniej nad The Matrix Online i City of Villains.

Twórcy nie zdradzają zbyt wiele, ale wiadomo, że w Stargate Worlds rozgrywka skupi się na rajdach kilkuosobowych oddziałów na poszczególne planety, które zwiedzimy dzięki systemowi Wrót. Dostępne będą między innymi tryby Player versus Player i Player versus Environment. Poniżej możecie obejrzeć nowy, prezentujący fragment gry i kilka ciekawych lokacji materiał wideo.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  • Fajne,fajne le czekam na single-playera w świecie SG:) tylko czy się doczekam??:D:D:D;):)

   Aż dziw bierze, że tego jeszcze nikt nie zrobił 🙁 Teraz wszystko robią na multi, a ja w takim graniu nie widzę najmniejszego sensu. Nie ma jak to porządny singielek z fabułą i scenariuszem!

 1. tan filmik pokazuje jakaś mega nędze, brzydkie to takie i jakoś bez polotu mimo iż uwielbiałem SG1 a teraz oglądam Atlantis

  • a kto oglądał film Wargames to może zobaczyć Stargate: Worlds w akcji 😉

   Dokładnie tak – zapowiadało się całkiem nieźle – a przy okazji nie ma to jak malutka reklama wpleciona w scenariusz filmu – marketing pełną gębą. Z drugiej strony szkoda, że nie single player – jakoś nie trawię mullti.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here