Poniżej możecie obejrzeć introdukcję do gry World of Warcraft: Wrath of the Lich King. Blizzard jak zwykle pokazuje klasę. W końcu niesamowite przerywniki animowane są jedną z wizytówek tej firmy. Ostatnio pisaliśmy, że w WotLK pojawi się system osiągnięć podobny nieco do Xboksowych achievementów. Zdradziliśmy też wymagania sprzętowe, które niestety nie będą małe – dla starych fanów World of Warcraft nie była to wesoła nowina. Niestety dodatek ma pojawić się dopiero pod koniec roku.

Na razie możemy rozkoszować się materiałem wideo. Trzeba przyznać, że przywołany pod koniec filmu drakolicz wygląda naprawdę spektakularnie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. jakos BC zrobil na mnei wieksze warzenie, ale ten jest rownie ladny, technicznie swietnie zrobiony. ma klimat. nie moge sie doczekac dodatku 🙂

  2. WoW może się podobać lub nie. Ale nikt nie zaprzeczy, że intra Blizzard robi świetne. Jak zobaczyłem intro do podstawki to był to ostatni element, który zdecydował, że zapragnąłem tej gry. Dziś gdy oglądam intro do kolejnego aż gdzieś tam żal się w sercu pojawia, że nie wezmę w tym udziału. Po prostu respect dla BLizz za takie filmy.

  3. Przynajmniej wiadomo na co poszła część kasy z abonamentu :D. Tak na serio to filmik jest pierwsza klasa i szacun +1 dla Bizza za ich fachowość w temacie. Kto się podpisze do petycji żeby zrobili film pełnometrażowy? Brawo!

  4. Po raz kolejny Blizzard pokazał, że nie ma sobie równych jeśli chodzi o robienie cinematic’ów. Świetnie wyreżyserowane, dokładne i z niesamowitym klimatem. Spektakularne w pełnym tego słowa znaczeniu;)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here