Wciąż docierają do nas materiały z zakończonych już targów Games Com. Znalazł się wśród nich także materiał filmowy z bardzo lubianej przez nas serii Disciples. Jeśli czekacie na trzecią odsłonę tej produkcji, to już teraz zerknijcie na klip, umieszczony pod treścią naszego newsa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Muszę przyznać, że w poprzednią część Disciples grało mi się przyjemniej niż w którąkolwiek część HoMM. Na dodatek w Disciples III warto będzie zagrać dla samego wyglądu świata i jednostek.

  2. Na dodatek w Disciples III warto będzie zagrać dla samego wyglądu świata i jednostek.

    Tak tak, wygląd jednostek, rysunki na „kartach postaci” mają masakrycznie dobre już od pierwszej części gry. Też czekam na Disciples III i liczę na to, że będzie to znakomity tytuł.

  3. Jasne. . . tylko czemu na battlefieldzie te wspaniałe postaci wyglądają jak jakieś pokurczone patyczaki? W poprzednich częściach były to pięknie rysowane, duże jednostki. Nie zrozumcie mnie źle, czekam na Disciples3 jak na zbawienie, ale to akurat nieco mnie rozczarowało. . .

  4. Disciples II bardzo mi się podobało (a trafiłem na niego zupełnie przypadkiem). Mam nadzieję, że i ta część będzie tak dobra jak jej poprzedniczka. A tak na marginesie czy czasem nie mamy 2009 roku? Bo jężeli tak to powinna już dawno ta gra wyjść 🙂

    Premiera USA: III kwartał 2008

  5. ja odpalilem pierwsza czesc kiedy zostala dodana chyba do clicka iles tam lat temu. . . nawet jak na czas premiery grafika byla archaiczna. . . ale rozgrywka byla rownie wciagajaca co w ‚prawdziwych’ herosach. dwojka tez zdawala sie byc gra bardzo fajna, aczkolwiek przyznac sie musze, iz gralem tylko w demo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here