Wczoraj pisaliśmy, że uroczy, szmaciany bohater gry LittleBigPlanet może stać się najważniejszą personą w stajni Sony, a już niedługo w Stanach Zjednoczonych ruszyć ma ogromna kampania marketingowa promująca tą nietuzinkową produkcję. Dziś możemy delektować się najnowszym zwiastunem wideo z LBP przygotowanym specjalnie dla sieci sklepów Wal-Mart. Trzeba przyznać, że gra automatycznie wywołuje uśmiech na twarz. Poza tym grafika wygląda naprawdę bardzo ładnie. Moje serce podbił jednak śmieszny kurak i chyba jakiś meksykański wąsaty hombre w kowbojskim kapeluszu, a środowisko gry to prawdziwa poezja – zresztą zobaczcie sami.

Little Big Planet pojawi się w sklepach późną jesienią na konsolę Sony Playstation 3.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. sympatyczna gra się zapowiada, w szczególności podobają mi się projekty tych lalek, wyglądają kozacko ale nie wiem czy chciał bym mieć tą grę w swojej kolekcji, prawdopodobnie będzie istnym magnesem na kobiety a wtedy obok mojej konsoli siostry zrobiły by sobie barek sałatkowy a killzone’a 2 czy resistance 2 widział bym tylko po okładce nie mogąc w nie zagrać ;P

  2. Gra zapowiada się dla mnie na jeden z killerów. Chociaż niektórzy pewnie woleliby pewnie następnego killzone’a, czy resa, to dla mnie ten tytuł jest konkurentem na 10 w PSX (albo Neo). Czekam niecierpliwie na październik. PS: Czy mi się zdawało, czy w niektórych momentach animacja leciała?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here